.     .     .
۱۳۹۶/۰۷/۱۱

فرماندار سرخس در جلسه شورای اداری سرخس گفت:

دولتمردان شهرستان برای توسعه سرخس از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند

فرماندار سرخس گفت: خواسته مردم سرخس از آستان قدس رضوی ایجاد عدالت استفرماندار سرخس گفت: خواسته مردم سرخس از آستان قدس رضوی ایجاد عدالت است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، حسین سنجرانی فرماندار سرخس در جلسه شورای اداری شهرستان با تأکید بر اینکه ظرفیت شهرستان سرخس قابل‌مقایسه با گذشته نیست گفت: به برکت نظام اسلامی امروز شاهد امنیت و توسعه پایداری در شهرستان سرخس هستیم.
 حسین سنجرانی در ادامه افزود: اعتبارات شهرستان سرخس در حوزه تملک دارایی، استانی، مدیریت بحران و اعتبارات ملی در سال ۹۶ بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان است.
وی بابیان اینکه مسئولان کشور برای توسعه شهرستان سرخس از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند، تصریح کرد: باوجوداینکه شرایط برای ایجاد اشتغال پایدار در سرخس فراهم است، اما بااین‌حال بالاترین نرخ رشد بیکاری در استان را شهرستان سرخس دارد که می طلبد گام های اساسی برای اشتغال پایدار سرخس برداشت.
فرماندار سرخس با اشاره به اینکه کارگروه‌های مختلفی در آستان قدس رضوی برای پیگیری مشکلات شهرستان سرخس ایجاد شده است، بیان داشت: امیدواریم با سفر تولیت معزز آستان قدس به شهرستان سرخس این پیگیری‌ها و اقداماتی که صورت گرفته عملیاتی و اجرایی شود.
سنجرانی گفت: روزانه شاهد مراجعه تعداد زیادی از اقشار مختلف مردم به فرمانداری هستیم و شرکت‌های دولتی در شهرستان هم دیگر ظرفیتی برای پاسخگویی به متقاضیان کار ندارند.
وی خاطرنشان کرد: با پیگیری هایی که با پارک علم و فناوری خراسان انجام شده است به‌زودی شعبه‌ای از این پارک در سرخس ایجاد می‌شود تا زمینه ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان در این شهرستان برای توسعه اشتغال فراهم شود.
فرماندار سرخس در ادامه عنوان کرد: ۳۸ درصد مردم شهرستان سرخس در بخش کشاورزی، ۵۴ درصد در بخش خدمات و ۸ درصد دیگر نیز در بخش صنعت مشغول به کار هستند.
سنجرانی با تأکید بر اینکه خواسته مردم سرخس از آستان قدس رضوی ایجاد عدالت است، تصریح کرد: مردم شهرستان سرخس نشان داده‌اند که همیشه ضامن موقوفات آستان قدس در این شهرستان هستند.
وی بیان کرد: آستان قدس رضوی قریب به ۵۰۰ میلیارد تومان در منطقه ویژه اقتصادی سرخس سرمایه‌گذاری کرده است و تا ۵ هزار میلیارد تومان دیگر جای سرمایه‌گذاری در این منطقه وجود دارد.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸۳
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان