.     .     .
۱۳۹۶/۰۸/۰۸

جلسه کارگروه کشاورزی آب و خاک بخش سرولایت برگزار شد

استفاده بی رویه از آب موجب بالا رفتن قیمت تولیدات کشاورزی می شود به گزارش روابط عمومی بخش سرولایت جلسه کار گروه کشاورزی آب و خاک در بخش سرولایت برگزار شد . قاسمعلی طالبی بخشدار سرولایت با اشاره به نامگذاری سال به نام اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال اظهارداشت: ضرورت بهینه سازی فعالیتهای کشاورزان ، به منظور افزایش کیفی و کمی تولید محصولات کشاورزی امری است که بایستی مورد توجه قرار گیرد.

استفاده بی رویه از آب موجب بالا رفتن قیمت تولیدات کشاورزی می شود

 


 
به گزارش روابط عمومی بخشداری سرولایت
مدیر جهاد کشاورزی نیشابور اظهار داشت استفاده  بی رویه از آب ، موجب گرانی تولیدات کشاورزی می شود . و می بایست در جهت  کاهش هزینه های آب و خاک و افزایش تولید در واحد سطح  گام برداریم.

.محمدعلی فرهمند راد  که در کارگروه آب ، خاک و کشاورزی  سرولایت و در جمع کشاورزان این بخش، حضور داشت گفت: اجرای آبیاری تحت فشار در بخش سرولایت به عنوان راهکاری برای کاهش مصرف آب و افزایش سطح زیرکشت  می باشد و این روش در  360 هکتار  از اراضی  این بخش اجرا گردیده است .
وی به اجرای طرح تجمیع موفق  آب  کشاورزی سلطانمیدان اشاره و افزود: در اجرای  تجمیع آبیاری تحت فشار ، کشاورزان میتوانند به صورت واحد فقط نسبت به اجرای آن در زمینه کاهش مصرف آب  اقدام که این مشارکت  فقط در بحث آب بوده و شامل زمین نمی شود.

 
 
در ادامه جلسه  قاسمعلی  طالبی بخشدار سرولایت با اشاره به نامگذاری سال به نام اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال اظهارداشت: ضرورت بهینه سازی فعالیتهای کشاورزان ، به منظور افزایش کیفی و کمی تولید محصولات کشاورزی امری است که بایستی مورد توجه قرار گیرد.  
 
 
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : ۳۲۹


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی


بازدید امروز ۳۱۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۱۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۲۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۸۶۰۸۲ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۸ نفر
آماربازدیدکنندگان