.     .     .
۱۳۹۷/۰۲/۱۶

رئیس جمهور در نیشابور: ارادتم به مردم این دیار، دیرینه است.

روز یکشنبه مورخ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، رئیس جمهور با استقبال پرشور و بی نظیر مردم شهرستان نیشابور وارد ورزشگاه تختی این شهرستان شد.

    به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان نیشابور، روز یکشنبه مورخ 16 اردیبهشت 1397، رئیس جمهور با استقبال پرشور و بی نظیر مردم شهرستان  نیشابور وارد ورزشگاه تختی این شهرستان شد.
حسن روحانی رییس‌جمهور کشورمان عصر یکشنبه در سفر استانی به خراسان رضوی در نیشابور با بیان اینکه امروز روزی به یاد ماندنی برای من خواهد بود، گفت: مردم خونگرم و دلاور نیشابور قهرمان، نیشابور خیام و عطار، نیشابور امام‌زادگان مکرم و فضل بن شاذان، نیشابور قدمگاه مولا علی بن موسی الرضا نیشابور سرزمین تبرک یافته با قدم‌های امام هشتم و آن بیان شیرین و حدیث معروف سلسله الذهب است.
    وی گفت: من افتخار دارم مدتی مهمان مردم عزیز نیشابور بودم. در سال ۵۲ و در دوران خدمت و‌ظیفه، مهمان نیشابور بودم و از مردم متدین و مومن و انقلابی خاطرات خوبی دارم. همان ایام در اوایل ورودم به نیشابور مقام معظم رهبری هر دو هفته یک بار در نیشابورحضور می یافتند.همچنین مسجد جامع نیشابور چند شب شاهد سخنرانی من در ماه رمضان بود بنابرین ارادتم به مردم این دیار دیرینه است و امیدوارم بتوانیم خادم خوبی برای شما مردم عزیز باشیم و همه طرح‌ها و برنامه‌هایی که در دولت یازدهم به خراسان رضوی قول دادیم اجرایی کنیم. این از برنامه‌های ما در نیشابور یا دیگر شهرستان‌های استان خراسان رضوی است.
   روحانی خاطرنشان کرد: خدا را شکر می‌کنم گازرسانی در ۱۰۱ روستا در این استان صورت گرفت. آبرسانی به ‌۱۲۰ روستا رسید و ۱۲۹ کلیومتر لوله‌کشی برای رسیدن آب به مزارع انجام شد و این ماموریت در دولت دوازدهم هم در مورد بهداشت مردم و تکمیل بیمارستان و مسائل مربوط به دانشگاه‌های این استان یا دانشگاه‌های نیشابور و همچنین طرح‌هایی که برای عمران و آبادانی است، مورد توجه خواهد بود.
     وی افزود: این استان و شهرستان ظرفیت‌های بزرگی را برای پیشرفت دارد. افتتاح بخشی از فولاد خراسان در یک ساعت پیش در شهرستان نیشابور نشان می‌دهد که این استان آمادگی برای قطب صنعتی کشور را دارد. ما در ایران در بخش فولاد یکی از صادرکنندگان بنام در سطح جهان هستیم. فولاد را امروز به اروپا صادر می‌کنیم. اینجا سرزمین فولاد است و امروز شاهد افتتاح ظرفیت دو و نیم میلیون تنی گندله سازی در مجمع فولاد نیشابور بودیم.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۸


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان