.     .     .
۱۳۹۷/۰۴/۱۴

برگزاری همایش با کاروان اندیشه و قلم همزمان با روز ملی قلم

همایش با کاروان اندیشه و قلم با حضور سعید شیبانی معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور در تالار ادیب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان نیشابور، روز پنجشنبه مورخ 14 تیرماه 1397 و بمناسبت روز قلم، همایش با کاروان اندیشه و قلم با حضور سعید شیبانی معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور در تالار ادیب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور برگزار گردید.
معاون استاندار و فرماندار نیشابور در این مراسم ضمن تبریک این روز به تمامی صاحبان قلم ، مولفان و نویسندگان از زحمات تمامی آنان قدردانی کرد.شیبانی با بیان اینکه با توجه به شرایط کنونی و مشکلات وآماده نبودن فضا برای صاحبان قلم از تلاش و حوصله آنان قدردانی کرد و یاد آور شد که بواسطه این همت و تلاش، کتاب ، فرهنگ و کلام اعتبار داشته و همواره چراغ راه بوده است. ایشان در ادامه ضمن تشکر از تمامی متولیان دولتی و خصوصی که در این موضوع مهم تلاش می کنند تا فضا را برای اینان آماده کنند، تشکر کرد و از آنان خواست این راه را با اهتمام بیشتر و توجه ویژه ادامه دهند.
شیبانی با بیان اینکه آنچه باعث اعتبار بخشیدن به قلم و گرامی داشتن این مناسبت مهم شده ، صاحبان قلم هستند گفت: صاحبان قلم با قلم خود وجه مشترک ایجاد می کنند که این وجه مشترک صاحبان قلم، بیان فرهنگ اندیشه، آگاهی بینش و ایمان آنان است.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: ارزش های ماندگار و جهان شمول به واسطه قلم به رشته تحریر در آمده و ماندگار می شود و قلم، تاریخ و تمدن ساز یست که باعث تقویت فرهنگ وایجاد هویت می شودو اعتبار معنوی و مادی برای ملت ها ایجاد میکند وهمین موجب اعتبار و ارزش بالای این روز شده است.
ایشان در پایان افزود: نیشابور سهم قابل ملاحظه از این ارزش و عزت وفرهیختگی داشته، دارد و خواهد داشت و تمام صاحبان قلم مبین این ارزش و جایگاه برای نیشابور هستند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۰


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان