.     .     .
۱۳۹۷/۰۴/۱۷

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان نیشابور

جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان با حضور سعید شیبانی معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور و اعضای این ستاد در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان نیشابور، روز یکشنبه مورخ 17 تیرماه 1397، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با حضور سعید شیبانی معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور و اعضای این ستاد در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه که با دستور کار طرح گفتگوی بین نسلی جوان و خانواده برگزار شد، سعید شیبانی ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی، گفتگوی بین نسلی جوان و خانواده را بسیار حائز اهمیت برشمرد و مهمترین راهکارهای حل مشکلات اجتماعی و خانواده را تلاش در جهت افزایش فرایند گفتگوی بین نسلی در خانواده ها دانست.

سعید شیبانی همچنین رسیدگی و ساماندهی امور جوانان را امری بسیار مهم برشمرد و بیان نمود: بایستی با برنامه ریزی منسجم جوانان را در مسیر رشد و شکوفایی قرار داد.
شیبانی افزود: دستگاه های اجرایی بایستی امور مربوط به جوانان را آسیب شناسی نموده و برای رفع آن چاره اندیشی کنند. همچنین خواستار همکاری بیشتر دستگاه ها برای رفع مشکلات جوانان شد. وی با پراهمیت خواندن مشکل اشتغال گفت: مشکل اشتغال جوانان باید با برنامه ریزی های دقیق و اهتمام ویژه حل و فصل شود.
وی همچنین بر برگزاری مداوم و مستمر جلسات کمیته های ستاد ساماندهی جوانان شهرستان تاکید نمود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۲۱


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان