.     .     .
۱۳۹۷/۰۷/۱۶

برگزاری جلسه تنظیم بازار شهرستان

جلسه تنظیم بازار شهرستان با حضورسعید شیبانی معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور ، احمد بوژمهرانی معاون برنامه ریزی و امور اداری مالی فرمانداری و اعضای کارگروه مربوطه در محل سالن عطار فرمانداری برگزار گردید .

    به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان نیشابور، روز دوشنبه مورخ 16 مهر 1397، جلسه تنظیم بازار شهرستان با حضورسعید شیبانی معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور ، احمد بوژمهرانی معاون برنامه ریزی و امور اداری مالی فرمانداری و اعضای کارگروه مربوطه در محل سالن عطار فرمانداری برگزار گردید . در این جلسه فرماندار با اشاره به نابسامانی های اخیر بازار ( افزایش بی رویه قیمت  ها و کمبود برخی از اقلام مصرفی) که بخشی از آن ناشی از خرید بیش از حد و احتکار خانگی می باشد ، بر فرهنگ سازی مصرف صحیح تأکید نمود و آن را یکی از مهمترین اقدامات در تنظیم بازار برشمرد .

وی افزود با توجه به اینکه در تنظیم بازار نمی توان سلبی رفتار کرد باید به حالت ایجابی تعادل ایجاد نماییم که در نتیجه آن اعتمادسازی انجام شده و در پی آن کاهش مصرف و انبار کردن را خواهیم داشت .

گفتنی است  در این جلسه که با هدف بررسی آخرین وضعیت بازار و بازخوردهای اجرای سیاست ها و نظارت های اخیر در کنترل التهابات بازار تشکیل شده بود بر ادامه روند بازرسی از واحدهای صنفی و صنعتی ،نظارت بر انبارها ،  تأمین و توزیع صحیح کالاهای اساسی و لاستیک خودروهای سنگین تأکید ویژه گردید .


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷۴


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان