.     .     .
۱۳۹۷/۰۸/۰۳

افتتاح کارخانه فرآورده های لبنی فیضان شهاب شرق

مراسم افتتاح کارخانه فرآورده های لبنی فیضان شهاب شرق با حضور سعید شیبانی معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور و جمعی ازمسئولین در محل این کارخانه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان نیشابور، روز چهارشنبه مورخ 2 آبان ماه 1397، مراسم افتتاح کارخانه فرآورده های لبنی فیضان شهاب شرق با حضور سعید شیبانی معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور و جمعی ازمسئولین در محل این کارخانه واقع در شهرک صنعتی خیام برگزار شد.
در این مراسم سعید شیبانی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های انجام شده جهت راه اندازی این کارخانه، از مهیا بودن تمامی امکانات و ظرفیت های شهرستان در استقبال از سرمایه گذاران داخلی و خارجی خبر داد.
شایان ذکر است مرحله اول تولید این کارخانه که  با اعتباری بیش از 130 میلیارد ریال راه‌اندازی شده است، روزانه بیش از 25 تن خامه و پنیر اولیه  و اشتغالزایی مستقیم 63 نفر و اشتغالزایی غیرمستقیم 150 نفر به بهره برداری رسیده و در مراحل بعدی با تکمیل تولید فرآورده های لبنی شامل انواع ماست، دوغ، شیر و پنیر پاستوریزه  افزایش بیشتر اشتغالزایی همشهریان عزیز را بدنبال خواهد داشت.
لازم به توضیح است که  کارخانه فرآورده های لبنی فیضان شهاب شرق با 67 درصد سرمایه گذارای خارجی از کشور افغانستان و 33 درصد سرمایه گذاری داخلی راه اندازی شده است.
گفتنی است تکنولوژی استفاده شده در این پروژه از نوع پیشرفته بوده و از آخرین متدها و دستگاه های روز دنیا در این طرح استفاده شده است.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان