.     .     .
۱۳۹۷/۰۸/۰۷

برگزاری جلسه کارگروه امور زیربنایی شهرستان

جلسه کارگروه امور زیربنایی شهرستان با حضور عبدالناصر عرب پور معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری نیشابور، کارشناسان دفتر فنی استانداری، بخشداران و جمعی از مسئولین ذیربط در محل فرمانداری نیشابور برگزار شد.

    به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان نیشابور، روز یک شنبه مورخ 6 آبان ماه 1397، جلسه کارگروه امور زیربنایی شهرستان با حضور عبدالناصر عرب پور معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری نیشابور، کارشناسان دفتر فنی استانداری، بخشداران و جمعی از مسئولین ذیربط در محل فرمانداری نیشابور برگزار شد.
   
این جلسه با هدف تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به متقاضیان صدور پروانه و پایان کار ساختمانی و رفع ابهامات و ایجاد وحدت رویه در ارتباط با پیشگیری و برخورد با تخلفات ساختمانی در داخل محدوده روستاها و خارج از حریم شهرها برگزار گردید.
در این جلسه عرب پور با اشاره به اهمیت تفویض اختیار موضوعات فوق به فرمانداری ها و تاثیر آن در تسریع و تسهیل صدور پروانه و پایان کار ساختمانی و برخورد به موقع با تخلفات ساختمانی، بر لزوم اتخاذ تدابیر و همکاری مجدانه مجموعه بخشداری ها و کارشناسان فنی در تشکیل و تکمیل مدارک پرونده متقاضیان و ارجاع به موقع به فرمانداری تاکید نمود.
 در ادامه بخشداران و کارشناسان بخشداری ها سوالات خود را در ارتباط با موضوع جلسه مطرح و پاسخ لازم از سوی کارشناسان دفتر فنی استانداری ارائه گردید.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۶


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان