.     .     .
۱۳۹۷/۰۸/۱۴

برگزاری جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان

جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان با حضور معاون استاندار و فرماندارشهرستان ، معاون برنامه ریزی و امور اداری مالی فرماندار و اعضای کارگروه در محل سالن عطار این فرمانداری برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان نیشابور، روزدوشنبه مورخ 14 آبان ماه 1397، جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان با حضور معاون استاندار و فرماندارشهرستان ، معاون برنامه ریزی و امور اداری مالی فرماندار و اعضای کارگروه در محل سالن عطار این فرمانداری برگزار گردید .

فرماندار در این جلسه که با هدف بررسی موجودی کالاهای اساسی ، حفظ آرامش بر بازار و حمایت از حقوق تولیدکننده و مصرف کنندگان تشکیل شده بود  بر ادامه روند نظارت بر انبارها ،  تأمین و توزیع صحیح کالاهای اساسی و لاستیک خودروهای سنگین تأکید ویژه نمود .

وی  با اشاره به اینکه تامین و توزیع لاستیک در شهرستان از ابتدای اجرای طرح بصورت مستمر در حال پیگیری است و تا کنون سهمیه مناسبی از محل تولیدات داخلی  و واردات در شهرستان جذب شده است  اظهار نمود بررسی آمار توزیع لاستیک سنگین حاکی از بهبود شرایط و افزایش سهمیه در مهر و آبان نسبت به ماههای گذشته می باشد .

بوژمهرانی معاون برنامه ریزی ، اداری و مالی فرماندار با اشاره به طرح موضوع اصلاح قیمت شیر خام و محصولات لبنی در کارگروه تنظیم بازار کشور ، افزود: با توجه به تولید روزانه 650 تن شیر در شهرستان ، کاهشی در میزان تولید شیر نداشته ایم و افزایش تقاضا ناشی از افزایش تولید واقعی کارخانجات کشور و بهبود شرایط صادرات محصولات است .

در ادامه رییس اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان با بیان اینکه در مهر ماه بالغ بر 2700 مورد  بازرسی از واحدهای صنفی انجام گردیده و منجر به تشکیل 248 فقره پرونده به ارزش ریالی 4782 میلیون ریال شده است  افزود با توجه به نزدیکی به ایام پایانی ماه صفر و برگزاری مراسم عزاداری در هیأت های مذهبی ، مساعدت های ممکن در جهت تأمین کالاهای مورد نیاز آنها نیز انجام گردیده است .


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸۲


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان