.     .     .
۱۳۹۷/۰۹/۱۲

برگزاری نخستین نشست هم اندیشی روسا و مشاورین امورزنان و خانواده دانشگاه های منطقه نهم آمایش آموزش عالی سلامت کشور

نخستین نشست هم اندیشی روسا و مشاورین امورزنان و خانواده دانشگاه های منطقه نهم آمایش آموزش عالی سلامت کشور با حضورسعید شیبانی معاون استاندار و فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین، در محل سالن شهید عابد فرمانداری شهرستان نیشابور برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان نیشابور، روز دوشنبه مورخ 12  آذر ماه 1397، نخستین نشست هم اندیشی روسا و مشاورین امورزنان و خانواده دانشگاه های منطقه نهم آمایش آموزش عالی سلامت کشور با حضورسعید شیبانی معاون استاندار و فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین، در محل سالن شهید عابد فرمانداری شهرستان نیشابور برگزار گردید.
در این نشست معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نیشابور گفت: اهتمام دولت به سلامت باعث شد تا گستره کمی و کیفی سلامت ارتقا پیدا کند.
سعید شیبانی با بیان اهمیت نقش مشارکت های اجتماعی در حوزه سلامت افزود: با تلاش دانشگاه علوم پزشکی خیرین سلامت توانسته اند سهم موثری در اجتماعی شدن نظام سلامت در نیشابور ایفا کنند.
وی  با تاکید بر توجه به حوزه زنان ادامه داد: زنان از فرهیختگی والایی برخوردار اند. حضور بانوان در سطوح مختلف مدیریتی قطعا تصمیمات مردان را هم مطلوب تر خواهد کرد.
سعید شیبانی خاطر نشان کرد: حضور زنان عقلانیت بیشتری را همراه با اعتدال در اداره‌ کشور فراهم می کند و وزارت بهداشت در این زمینه تلاش ویژه ای داشته است.
فرماندار شهرستان در ادامه گفت: زنان در حوزه های فردی و اجتماعی و مدیریتی نقش های متعددی را بر عهده دارند و باعث خرسندی است که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی علاوه بر استفاده از حضور زنان در حوزه سلامت، نقش مراقبت سلامت زنان را نیز بر عهده دارد.
سعید شیبانی تصریح کرد: سلامت زنان و اهتمام دولت و وزارت بهداشت در حوزه پیشگیری است و همه ما وظیفه داریم سلامت
زنان در خانواده تاثیرپذیری بالایی دارند و بیماری زنان، خانواده را تحت تاثیر قرار می دهد.
وی در پایان گفت: امید است با همکاری وظایف وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دیگر دستگاه های اجرایی بتوانیم بیش از پیش در راستای ارتقای سلامت زنان و خانواده گام های موثری برداریم.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۷


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان