.     .     .
۱۳۹۷/۰۹/۱۳

برگزاری جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان

جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان با حضور معاون استاندار و فرماندارشهرستان ، احد بوژمهرانی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و سایر اعضا در محل سالن عطار این فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان نیشابور، روزسه شنبه مورخ 13 آذر ماه 1397، جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان با حضور سعید شیبانی معاون استاندار و فرماندارشهرستان نیشابور ، احمد بوژمهرانی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و سایر اعضا در  محل سالن عطار این فرمانداری برگزار شد .

با توجه به افزایش قیمت گوشت قرمز و مرغ در روزهای اخیر، دلایل افزایش قیمت و راهکارهای لازم جهت کنترل قیمت این محصولات مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
در این جلسه ضمن بررسی آخرین وضعیت بازار ، برنامه ریزی جهت تامین و توزیع اقلام اساسی  ، تشدید اقدامات نظارتی و ارشادی به منظور کنترل بازار در آستانه شب یلدا مورد تاکید فرماندار قرار گرفت .  شیبانی با اشاره به توزیع 16 تن گوشت منجمد طرح تنظیم بازار در شهرستان اظهار نمود این موضوع تا حدودی  سبب ایجاد تعادل در قیمت گوشت قرمز خواهد شد .
در ادامه رییس اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان با بیان اینکه در ده روز اول آذر ماه  بالغ بر 1099 مورد بازسی توسط بازرسین اتاق اصناف و اداره صنعت ، معدن و تجارت انجام گردیده که منجر به تشکیل 109 فقره پرونده به ارزش ریالی 1758359000 ریال شده است افزود بخش عمده ان مربوط به قاچاق کالا بوده است .
وضعیت لاستیک خودروهای سبک و سنگین و اجرای سامانه  تأمین و فروش آرد آزاد از سایر موارد مورد بحث در این جلسه بود.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۹


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان