.     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۱

برگزاری کارگروه تنظیم بازار شهرستان نیشابور

کارگروه تنظیم بازار شهرستان نیشابور با حضور احمد بوژمهرانی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان نیشابور در محل سالن عطار این فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان نیشابور، روز سه شنبه مورخ 11/10/97 کارگروه تنظیم بازار شهرستان نیشابور  با حضور احمد بوژمهرانی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان نیشابور در محل سالن عطار این فرمانداری برگزار شد.
دراین جلسه ایمانی دبیر کارگروه  تنظیم بازار شهرستان با اعلام آمار بازرسی ها از 20/9 لغایت 8/10/97 که بالغ بر 500مورد بازرسی و تشکیل 95 فقره فرم تخلف به ارزش ریالی 749510000 بوده است از انجام هماهنگی های لازم جهت توزیع اقلام تنظیم بازار در بخش های مختلف شهرستان خبر داد و افزود درحال حاضر سهمیه 15 تنی مرغ منجمد در شهرستان جذب شده و در حال توزیع می باشد .
بیاتی رییس اداره تعاون روستایی شهرستان با اشاره به افزایش قیمت نهاده های دامی ، گفت از ابتدای سال تا کنون 60 هزار تن نهاده توسط شبکه تعاون روستایی وارد شهرستان شده است و با قیمت پایین تر از قیمت بازار به دست مصرف کننده نهایی رسیده است .
در ادامه با توجه به کاهش قیمت تخم مرغ در روزهای اخیر مسلمی نماینده مدیریت جهادکشاورزی نیشابور افزایش میزان تولید نسبت به گذشته را مهمترین عامل این کاهش قیمت برشمرد .
در این جلسه بیات ترک نماینده اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت از ابتدای آذر ماه تا کنون بیش از 1066 حلقه لاستیک سنگین بین رانندگان ناوگان حمل و نقل برون شهری توزیع گردیده که شاهد افزایش سهمیه نسبت به ماه قبل هستیم . وی افزود مبالغی که تحت عنوان پشت بارنامه از صاحبان بار دریافت می گردد غیر قانونی است و از طریق اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای قابل پیگیری می باشد .
در پایان بوژمهرانی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری  ضمن تشکر از تلاش کلیه اعضا در راستای پیشبرد اهداف تنظیم بازار افزود با توجه به مشکلات پیش آمده در حوزه حمل و نقل جاده ای و به منظور تسهیل حمل و نقل بار به شهرستان در ایستگاه خیام در حال ایجاد سکوی تخلیه بار هستیم که بزودی به بهره برداری می رسد . این در حالیست که در ایستگاه نیشابور نیز  زیرساخت لازم موجود بوده و هم اکنون فعال می باشد .
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۵


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان