.     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۷

با حضور معاون استاندار و فرماندار نیشابور

همایش تببین طرح ارتقاء کیفی آموزش ابتدایی در شهرستان نیشابور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان نیشابور، روز دوشنبه مورخ17/10/97  همایش تببین طرح ارتقاء کیفی آموزش ابتدایی با حضور معاون استاندار و فرماندار نیشابور و مدیران استانی و شهرستانی آموزش ابتدایی  در سالن شهید عابد فرمانداری نیشابور برگزار شد. در این همایش طرح ارتقاء کیفی آموزش ابتدایی با راهکارهای حذف آزمون های زائد، حذف کتاب های کمک آموزشی، افزایش تکالیف مهارت محور ارائه و تبیین شد.
سعید شیبانی معاون استاندار و فرماندار نیشابور ضمن تأکید بر اهمیت طرح مذبور به لحاظ شروع و اجرای آن در مقطع حساس ابتدایی با توجه به ذهن آماده دانش آموزان در سنین پایین آموزشی گفت: اجرای درست طرح ارتقاء کیفی آموزشی، زمینه را برای گستره ذهنی دانش آموزان جهت تحقق امور معنوی و ایجابی همچون قانون پذیری، تعامل سازنده، مشارکت پذیری، پرسشگری، افزایش مهارت احترام به نظر دیگران، توسعه کار تیمی و گروهی، مهارت آموزشی، تلاش و کار مستمر و تأثیر گذار فراهم خواهد نمود و این گستره ذهنی فعال شده، دانش آموزان را برای آرمان همگان یعنی آینده سازی کشور آماده خواهد ساخت.
شیبانی نقش مدیران به ویژه در مقطع ابتدایی را در راستای اجرا ، پیگیری و تحقق طرح ارتقاءکیفی آموزش در کنار تمامی مشکلات و کمبودها مهم و تاثیر گذار برشمرد و  خواستار تلاش بیشتر برای بخش کیفی آموزش در کنار بخش کمی شد.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۴


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان