.     .     .
۱۳۹۷/۱۱/۱۳

همایش بزرگ شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی نیشابور

همایش بزرگ شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی نیشابور با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان نیشابور روز شنبه مورخ 13 بهمن 1397 ،به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دومین روز از ایام اله دهه فجر، همایش بزرگ شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی نیشابور با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور برگزار شد.
در این همایش،سعید شیبانی ضمن تبریک ایام اله دهه فجر، از تلاش تمام نیروهای فعال در این بخش قدردانی کرد و گفت:
بخش مرکزی بخشی بزرگ با وسعت زیاد است که نیاز به توجهی خاص دارد که انشاالله بتوانیم با نگاه ویژه استان به شهرستان نیشابور و این بخش، خدمات بهتر و کامل تری را داشته باشیم.
شیبانی افزود: به همت همین تلاش شوراها و دهیاران در بخش مرکزی اتفاقات خوبی افتاده است. دولت در چند سال اخیر نگرش ویژه ای به بخش روستایی داشته است و تلاش شده است تا چراغ زندگی در روستا همچون گذشته روشن بماند که موجب توسعه و پایداری در روستا شود.
معاون استاندار و فرماندار نیشابور با بیان اینکه روستا بخش از هویت تاریخی و فرهنگی است که موجب شده شهرها از دل روستا ها پیدا شود، اظهار داشت: پایه زندگی همه ما در روستا است و بخش اساسی و عمده تولیدات کشاورزی و دامداری که از نیاز های اصلی ما در زندگی است از طریق روستا تامین می شود که این امر نیز استقلال، خود کفایی و خود باوری را در پی داشته است و به اقتدار کشور می انجامد. با توجه به این شرایط دولت وظیفه خود دانسته با تلاش و همت مردم چراغ سبز روستاها را روشن نگه دارد و خدمات ویژه ای در بخش های مختلف جهاد کشاورزی بهداشت و عمران و...داشته است
و خود این باعث شد ساختار حقوقی در روستا ها شکل گیرد .
وی در ادامه با اشاره به این که شهرستان نیشابور بیش از 300 دهیاری دارد گفت: که شوراها با کمک دهیاران در تلاشند تا شرایط مطلوب را در روستا ها ایجاد کنند و همه این تلاش و اهتمام تنها مسایل مالی و جذب اعتبار نبود بلکه اتفاق مهمی است که در ساختار مدیریت دولت و دهیاران ایجاد شده است.دهیاران، محوری شدند تا تمام ظرفیت ها و توان روستا ها زنده کنند که یکی از آن ها ظرفیت ها، تولیدی است که خود باعث رقابت شده و دهیاران باید همواره و همیشه در صحنه باشند و از ظرفیت‌های موجود بهره کامل برده شود.
فرماندار ویژه نیشابور گفت: دهیاران باید تمام توان خود را در این راستا بگذارند و با ایجاد فضای جدید،موجب همدلی شوند تا بتوانیم مسیر پیشرفت و ترقی را طی کنیم


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸۱


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان