.     .     .
۱۳۹۸/۱۲/۲۹

پیام معاون استاندار و فرماندار نیشابور به مناسبت فرا رسیدن سال نومعاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور طی پیامی ضمن گرامی داشت عید ملی نوروز از مردم خواست امسال عید را در خانه بمانند تا بتوانند عید رهایی از رنج بیماری را در کنار جبهه سخت کوش سلامت و خانواده صدها بیمار همشهری جشن بگیرند. 

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری نیشابور، متن پیام علیرضا قامتی به این شرح است:

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ.

سالی سرشار از تلاش و مجاهدت را در حالی به پایان می رسانیم که در عزم و اراده خادمان ملت و کارگزاران دولت برای تحول و توسعه تمام عیار و متوازن در خطه پرگهر نیشابور ذره ای خلل پدید نیامده است و همه ما همچنان مصممیم که در راه توسعه اقتصادی،فرهنگی،اجتماعی و سیاسی در این شهرستان استوارانه گام برداریم و نیشابور بزرگ را به الگویی موفق از رونق و شکوه در سال آینده بدل کنیم و پروژه های متنوع و درخور توجه این شهرستان را به اتمام برسانیم.
در عین حال در یک ماه اخیر که خبر ورود و سرایت ویروس کرونا در شهرمان انتشار یافت، تمام هم و غم دستگاه اداری و سیاسی شهرستان و در کنار آنان همکاری و همبستگی نهادها و انجمن های غیردولتی در سطح جامعه مقرون به مقاومت در برابر شیوع وسیع بیماری و جلوگیری از ورود خسارت های جانی و مالی شدید به شهروندان در پایان سالی که نماد استقامت ملت در برابر هجمه حوادث و تنگناها بود، گذشت. 
اینک که خود را برای پیشواز آغوش مهربان نوروز، این خاطره شیرین و مشترک حافظه جمعی مردم آماده می کنیم، با احترام به اشک های بیماران و خانواده هایشان و نیز پایداری مثال زدنی کارکنان نستوه و استوار بهداشت و درمان برای در امان ماندن شهروندانمان از این بیماری غم انگیز و کاهش تلفات و خسارات آن با یکدیگر پیمان می بندیم که نوروز امسال را در خانه می مانیم و از سفر و دید و بازدید پرهیز می کنیم تا پس از پایان بحران کرونا در کنار خانواده های صدها بیمار عفونت تنفسی و نیز مجاهدان عرصه درمان با هم در میان خنده های امیدآفرین این عزیزان عید رهایی از رنج بیماری را جشن بگیریم.
رویش دوباره شکوفه و گل های بهاری را به چشم می بینیم اما با سربازان جبهه سلامت عهد می بندیم که برای فراهم آمدن فرصت آبادانی شهرمان در فردای بدون درد و بیماری تا رستن گل لبخند بر لب ها و گونه های خسته اما شکیبایشان در خانه خواهیم ماند. 
امسال همچنین توفیق زیارت روضه منوره حرم رضوی و دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی را نیز به خاطر شرایط کنونی که حفظ جان مردم در اولویت است، از دست می دهیم اما هر جا که باشیم آسمان دلمان در شب شهادت هفتمین اختر تابناک حریم امامت، بارانی و توسلمان به بارگاه سلطان خراسان و گوش جانمان با سخنان رهبر عزیزمان است و آماده لبیک گویی به ندای معظم له در هر زمان و مکان هستیم. 
در پناه لطف امام عصر که فرج دولتش دعای هر روزمان است و نیز در سایه سار توجه حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام برای مردم خوب نیشابور سالی قرین توفیق، عافیت و عاقبت خیر را از درگاه باری تعالی مسالت می کنم. 

علیرضا قامتی 
معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : ۳۲


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی


بازدید امروز ۱۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۴۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۰۴۲۱۶ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۱ نفر
آماربازدیدکنندگان