.     .     .
۱۳۹۹/۰۴/۰۸

معاون استاندار و فرماندار نیشابور؛ کارکنان روابط عمومی امین ترین مشاوران هر دستگاه اجرایی هستند


گردهمایی یک روزه روابط عمومی های دستگاهی های اجرایی شهرستان نیشابور با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان، امام جمعه و مسئولین و کارشناسان روابط عمومی ادارات و ارگان ها با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در محل اردوگاه شهید رجایی و سالن همایش های مجتمع فولاد خراسان برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان در نخستین گردهمایی مدیران و کارشناسان روابط عمومی های دستگاه های اجرایی شهرستان در سال ۹۹ اظهار کرد: مسئولان و کارکنان روابط عمومی امین ترین مشاوران مدیران هر دستگاه اجرایی هستند.

علیرضا قامتی با انتقاد از عدم توجه به جایگاه روابط عمومی در دستگاه های اجرایی از مدیران خواست جایگاه روابط عمومی ها را به درستی درک نمایند.

وی با بیان اینکه روابط عمومی ها بایستی صادقانه چشم و چراغ سازمان باشند، گفت:چهره واقعی یک سازمان در اقدامات روابط عمومی تجلی می یابد و روابط عمومی ها سعی کنند در انعکاس اخبار ضمن بازگویی صحیح وقایع نسبت به نقد و ارائه پیشنهادهای سازنده اقدام نمایند .

فرماندار نیشابور افزود: در  سال جهش تولید در شهرستان با وجود مشکلات اقتصادی و تحریم، خوشبختانه توسعه واقعی و همه جانبه را در بخش تولید و علی الخصوص در مجموعه فولاد خراسان شاهد بودیم و در خیلی موارد رکوردارهم بوده ایم.

قامتی اعلام کرد: در ۷ ماه گذشته بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار پروژه های کلنگ زنی و بهره برداری شده شهرستان بود.

 امام جمعه نیشابور در گردهمایی روابط عمومی های شهرستان اخلاق و مخاطب شناسی را یکی از اصول و ویژگی های مهم روابط عمومی عنوان کرد.

حجت‌الاسلام یعقوبی با بیان اینکه روابط عمومی ها قلب سازمان هستند بر توانمند سازی روابط عمومی ها و مجهز شدن به علم و تخصص برای رفع مشکلات جامعه تاکید کرد.  

وی از روابط عمومی های شهرستان خواست در معرفی  هر چه بیشتر ارزش ها و توانایی های به گفته او  «ابر شهر نیشابور» به دنیا بیش از پیش تلاش کنند.       
 
مدیر عامل مجتمع فولاد خراسان نیز در ادامه اظهار کرد: مدیران روابط عمومی چشم، گوش و زبان یک سازمان هستند و به نوعی سرمایه اجتماعی و دارایی های معنوی یک سازمان را هدایت و حفاظت می کنند.

کسری غفوری موقعیت روابط عمومی را در هر سازمان بسیار حساس دانست و گفت: بخش عمده ای از موفقیت سازمان در صورتی است که روابط عمومی ها نقش خود را به خوبی ایفا نمایند.

وی افزود: امروز فضای مجازی و رسانه همه چیز را تحت تاثیر خود قرارداده و روابط عمومی ها باید به نحو شایسته، حداکثر استفاده را از این موقعیت داشته باشند.

مدیر عامل فولاد خراسان نیروهای روابط عمومی را کارگزاران دیپلماسی سازمان‌ها و ادارات متبوع  خویش در ارائه تصویر صحیح از تلاش ‌ها و مجاهدت‌ها دانست.

غفوری از تمامی روابط عمومی های حاضر در سالن خواست برای موفقیت سازمان متبوع خود با  دانش افزایی به فعالیت خود ارتقا بخشند و به علم ارتباط با مخاطب واقف شوند.

وی از آمادگی فولاد خراسان برای برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز روابط عمومی های شهرستان خبر داد.

گفتنی است در این گردهمایی که به ابتکار فرمانداری و به همت شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان و همراهی روابط عمومی مجتمع فولاد برگزار شد، مدیران و نمایندگان روابط عمومی دستگاه های اجرایی به بیان دیدگاه های خود و مشکلات این حوزه پرداختند.

همچنین برگزاری مسابقات ورزشی و بازی های بومی محلی و صرف صبحانه کاری با حضور معاون استاندار و فرماندار نیشابور در اردوگاه شهید رجایی از دیگر برنامه های این گردهمایی یک روزه بود.

 در پایان مراسم از مدیران و کارشناسان روابط عمومی های دستگاه های اجرایی شهرستان تقدیر شد همچنین به مناسبت روز ملی صنعت و معدن از مدیر عامل و مدیر روابط عمومی مجتمع فولاد خراسان و سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت و روابط عمومی این اداره تجلیل شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : ۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان