.     .     .
۱۳۹۹/۰۵/۰۲

یک دستگاه MRI و ۱۰ ست کامل دستگاه تنفسی رهاورد سفر معاون وزیر بهداشت به نیشابور


🔹معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ظهر امروز با حضور در فرمانداری نیشابور با معاون استاندار و فرماندار نیشابور دیدار کرد و در جلسه شورای تامین شهرستان حضور یافت.

🔹به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری نیشابور قاسم جان بابایی با حضور در جلسه شورای تامین شهرستان در جریان وضعیت نیشابور در مقابله با بیماری کرونا قرار گرفت.

 🔹 اعضای شورای تامین نیز در این جلسه به بیان دغدغه ها،مسائل و مشکلات شهرستان وارائه نظرات و پیشنهادات خود دراین خصوص پرداختند.

🔹جان بابایی در نشست با اعضای شورای تامین شهرستان عنوان کرد: در مقابله با ویروس کرونا افزایش تاب آوری سیستم بهداشت و درمان در مدیریت بیماری و رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم بسیار حائز اهمیت است .

🔹 معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جلسه شورای تامین شهرستان نیشابور را‌ از فنی ترین جلساتی عنوان کرد که در این مدت شرکت کرده است و از تلاش های صورت گرفته جهت مقابله با کرونا در نیشابور قدردانی کرد.

🔷 در حاشیه این دیدار معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین دستور تحویل یک دستگاه MRI یک و نیم تسلا به ارزش ۵۰۰ هزار یورو و ۱۰ ست کامل دستگاه تنفسی به ارزش ۵۰ میلیارد ریال با اولویت واگذاری به شهرستان نیشابور صادر کرد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : ۳۶


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی


بازدید امروز ۳۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۵ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۳۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۶۰۲۴۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۵ نفر
آماربازدیدکنندگان