.     .     .
۱۳۹۹/۰۵/۰۵

به مناسبت ۵ مرداد سالروز اولین اقامه نماز جمعه در کشور صورت گرفت:

دیدار معاون استاندار و فرماندار شهرستان به همراه جمعی از مسئولین با امام جمعه نیشابور


به مناسبت ۵ مرداد سالروز اولین اقامه نماز جمعه در کشور، معاون استاندار و فرماندار نیشابور با همراهی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار  با حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه شهرستان دیدار و از زحمات ایشان تقدیر کرد.
 در این دیدار علیرضا قامتی فرماندار نبشابور ضمن تبریک این روز به امام جمعه و اعضای ستاد نماز جمعه اظهار کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی  نماز جمعه سنگر دفاع از نظام اسلامی شد و محلی برای بیان و رساندن مشکلات جامعه به مردم و مسئولین نظام قرار گرفت.
 حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه شهرستان نیز بیان داشت:در سایه همدلی و هماهنگی فرمانداری، امام جمعه و مجموعه دولت در شهرستان اقدامات خوبی در حال انجام است و از این اقدامات که در شهرستان با تلاش های زیاد صورت گرفته است تقدیر و تشکر دارم.
 در پایان فرماندار نیشابور با اهدای لوح تقدیر از مجموعه خدمات و تلاش های امام جمعه محترم شهرستان قدردانی کرد.
در متن این لوح تقدیر آمده است:
 
حضور در نمازجمعه یکی از مهمترین وظایف اسلامی است که تاثیر شگرفی در تقویت پایه های ایمان دارد و همواره مبدا حرکت عظیمی در جوامع اسلامی بوده است. نمازجمعه،این حضور با شکوه اجتماعی سیاسی،  علاوه بر آثار مثبت تربیتی و عبادی، برکات دیگری همچون ایجاد همبستگی و انسجام میان مسلمین،تجدید روح دینی و نشاط معنوی، تقویت روحیه برادری، همدلی،وحدت، تعاون، عدالت و انصاف صلح و همزیستی را بدنبال دارد.
بمناسبت 5 مرداد ماه سالروز اولین اقامه نماز جمعه پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی توسط  مجاهد شهید آیت اله طالقانی، از حمایت منصفانه ،راهبری  روشنگرانه و تلاش شجاعانه جنابعالی که با بیانی فصیح، بلیغ و قاطعانه  در فراخواندن همگان به تقوا و رستگاری،آگاهی بخشی به مردم درزمینه معارف اسلام ورویدادهای مهم اجتماعی سیاسی بمنظور ارتقاء رشد فکری-سیاسی مسلمانان همت گمارده اید؛ تقدیر و تشکر می نمایم.امید است در پرتو توجهات خاص حضرت ولی عصر(عج)  و تحت زعامت ولی امر مسلمین مقام عظمای ولایت امام خامنه ای (مدظله العالی) مستدام و موید باشید. سلامتی،بهروزی  و سربلندی جنابعالی و خانواده محترمتان را از خداوند رحمان خواستارم.
 
            علیرضا قامتی
 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نیشابور
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : ۲۴


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی


بازدید امروز ۵۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۵ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۳۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۶۰۲۵۹ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۸ نفر
آماربازدیدکنندگان