.     .     .
۱۳۹۹/۰۵/۰۶

پایگاه اورژانس هوایی نیشابور یکی از مجهزترین و موفق ترین پایگاه های سطح کشور است

 
🔸فرمانده هوانیروز خراسان رضوی با حضور در نیشابور از پایگاه اورژانس هوایی نیشابور بازدید و وضعیت این پایگاه را مورد ارزیابی قرار داد .
 
🔸سرهنگ رحیم عینی در حاشیه این بازدید با رئیس دانشکده علوم پزشکی و جمعی از خیرین سلامت، نشستی صمیمی در محل سالن جلسات دانشکده علوم پزشکی برگزار کرد.
 
🔸فرمانده هوانیروز خراسان رضوی در این نشست، ضمن گرامی داشت سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد و سالروز شهادت علی صیاد شیرازی از تلاش و فداکاری های کادر درمانی در مقابله با ویروس کرونا تقدیر و تشکر نمود و گفت: سلامت هموطنان در اولویت ماست و هدف ما کمک به مردم در کوتاه ترین زمان با رعایت اصول ایمنی می باشد.
 
🔸سرهنگ رحیم عینی ادامه داد: پایگاه اورژانس هوایی نیشابور یکی از مجهزترین و موفق ترین پایگاه های سطح کشور است که هوانیروز در آن استقرار دارد و از لحاظ ایمنی و تجهیزات یک الگو برای سایر پایگاه های اورژانس هوایی می باشد.
 
🔸او افزود: با هماهنگی بسیار خوبی که بین اورژانس و هوانیروز برقرار شده است شاهد موفقیت در خدمت رسانی به مردم هستیم و هیچ چیز، لذت بخش تر از نجات جان مردم نمی باشد.
 
🔸رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی نیشابور نیز در ادامه ضمن گرامی داشت زحمات و حماسه آفرینی های ارتش جمهوری اسلامی در ایام دفاع مقدس از زحمات کادر پروازی هوانیروز در نیشابور تشکر نمود و گفت: پایگاه اورژانس هوایی نیشابور با تلاش همکاران ما در دانشکده علوم پزشکی در کمتر از چهل و پنج روز آماده شد او همچنین همراهی خیرین با دانشکده را ارج نهاد.
 
🔸در ادامه یک دستگاه اکسیژن ساز توسط انجمن خیریه بانک ملی به پایگاه اورژانس هوایی نیشابور اهدا شد، این دستگاه نقش بسیار حیاتی در نجات جان بیماران و افزایش ایمنی بالگرد دارد.  بالگرد اورژانس نیشابور به عنوان یکی از اولین بالگردها در سطح کشور به این دستگاه مجهز شده است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : ۱۰۱


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی


بازدید امروز ۶۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۴۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۰۴۲۶۳ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۷ نفر
آماربازدیدکنندگان