.     .     .
۱۳۹۹/۰۶/۲۵

بازدید معاون استاندار و فرماندار نیشابور از کمیته امداد امام خمینی(ره)


🔹معاون استاندار و فرماندار نیشابور در ادامه برنامه بازدیدهای هفتگی از ادارات شهرستان و بررسی فعالیت ها و نحوه خدمات رسانی به مردم، سه شنبه این هفته به همراه معاونین خود از کمیته امداد امام خمینی(ره) بازدید کرد.

🔹به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری نیشابور، مهندس قامتی ضمن دیدار با کارکنان و ارباب رجوع از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان، نحوه خدمات رسانی و همچنین میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در این نهاد قرار گرفت.

🔹فرماندار ویژه نیشابور همچنین در دیدار کارکنان کمیته امداد امام خمینی(ره) عنوان کرد: این دستگاه تفاوت هایی را با سایر ادارات دارد و کار در این مجموعه و حل مشکلات مددجویان کاری الهی و دلی است و اجر دنیوی و اخروی به دنبال دارد.

🔹 قامتی ضمن قدردانی از مجموعه فعالیت های صورت گرفته به ویژه در دوران شیوع کرونا گفت: قریب به ۱۵ درصد خانوار شهرستان تحت پوشش این نهاد است و مستقیما با شما در ارتباط هستند و اگر در هر بخش از کار که مرتبط با زندگی این عزیزان است کم توجهی شود تبعات و آسیب هایی را بدنبال خواهد داشت.

🔹وی افزود: خوشبختانه در چهار ماهه اول سال۹۹ کاهش آمار طلاق را داشته ایم و واحد پژوهشی این نهاد برای تداوم این روند و کاهش آسیب ها باید به آسیب شناسی بپردازد.

🔹قامتی همچنین اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی جای رفتارهای سیاسی نیست بلکه محل خدمت است و رویکرد توانمند سازی مددجویان می تواند موثر واقع شود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : ۲۴


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی


بازدید امروز ۵۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۵ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۳۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۶۰۲۶۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۲ نفر
آماربازدیدکنندگان