معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور
علیرضا قامتی
معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۱/۲۱

همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر؛ بیش از ۸۰ پروژه کلان مدیریت برق شهرستان نیشابور با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید


صبح امروز و با حضور معاون استاندار و فرماندار نیشابور بیش از ۸۰ پروژه کلان مدیریت برق شهرستان نیشابور با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

معاون استاندار و فرماندار نیشابور در مراسم افتتاحیه همزمان پروژه های برق رسانی مدیریت برق شهرستان نیشابور گفت: افتتاح و کلنگ زنی افزون بر ۵ هزار میلیارد ریال پروژه در ایام دهه فجر نشان دهنده وحدت و انسجام در بین مسئولین شهرستان است.

علیرضا قامتی افزود: تعدد پروژه ها در دهه فجر امسال علی رغم همه تحریم ها، در حدی بود که از بازه زمانی دوم بهمن ماه آغاز و تا پایان بهمن ادامه خواهد داشت.

وی ضمن قدردانی از همراهی و همکاری نمایندگان نیشابور عنوان کرد: نمایندگان نیشابور با بستر سازی مناسب و دستگاه های اجرایی با تمام توان خود درایام تحریم اقداماتی انجام دادند که کم سابقه یا بی سابقه است.

قامتی با تقدیر از زحمات رئیس و کارکنان اداره برق شهرستان افزود: برق به عنوان مادر زیرساخت هاست که همزمان با قطع برق ۱۶ خدمت قطع خواهد شد.

وی با اشاره به خاموشی های اخیر و تلاش های مدیریت برق شهرستان اظهار کرد: در مرحله دوم 
خاموشی ها، مدیریت به نحوی بود که حتی یک ساعت خاموشی را شهروندان تجربه نکردند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : ۲۸

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان