معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور
علیرضا قامتی
معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۱/۰۹

پیام معاون استاندار و فرماندار نیشابور به مناسبت نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)

معاون استاندار و فرماندار نیشابور در پیامی فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

متن پیام علیرضا قامتی به شرح زیر می باشد:

                                    بسم الله الرحمن الرحیم

پانزدهم شعبان المعظم، سالروز میلاد خورشید تابناک جان ها و امید انسان هاست.  درخشش مولودی که موعود رسولان از آدم تا خاتم (ص) است و چراغی افروخته می شود از انتظار ظهورش به فرجام فرجش، که حکومتی  است جهانی استوار بر  قسط، عدل، گشایش امور و آرامش عموم.
 این روز فرخنده به درایتی عظیم و نگرشی عمیق از سوی بنیانگذار معظم انقلاب، بنام سربازان گمنام عزت، شرافت و امنیت این مرزو بوم نام گذاری شد و عنوان پر افتخار مجاهدین خاموش را مقام عظمای ولایت برای اقتدار آفرینان عرصه امنیت برگزیدند. شجاع مومنانی که با درک عمیق اطلاعاتی و امنیتی از تهدیدها و فرصت‌های معطوف به امنیت ملی کشور و پیش‌بینی سامانه‌ها و سازوکارهای تخصصی در جهادی بی وقفه برای مدیریت موثر بحران ها، تأمین امنیت، توسعه و پیشرفت کشور در ابعاد داخلی و خارجی قرار  دارند و هماره در این مسیر به فضل پروردگارشان، توفیق تفوق بر دشمنان این خاک مقدس، اجر جهادگری شان بوده است.
امانت داران امنیت ایران عزیز، صالحانی هستند در انتظار مصلح بزرگ که  بی ادعا و بی هیاهوی نام و نشان و با توسعه دایره آگاهی بخشی‌ها و توجیهات اقشار مختلف جامعه  به پاسداشت رسالت راستین خویش در حفظ انسجام ملی، اجتماعی و سیاسی کشور و صیانت از سرمایه‌های اجتماعی، مذهبی و اقتصادی میهن مان، غریبانه و عزتمندانه در راه اقتدار و امنیت پایدار ایران اسلامی می کوشند.
اینجانب فرارسیدن خجسته میلاد  فرخنده سلاله النّبوّة،صاحب‏‌الامر، داعِیَ اللّه، خلیفة ‏الرّحمان،حضرت بقیه الله الاعظم(عج) را محضر  مقام معظم رهبری(حفظه الله) و مردم شریف ایران اسلامی، به ویژه مردم ولایت مدار شهرستان نیشابور و همچنین روز و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) را به تمامی مجاهدان خاموش جان بر کف عرصه امنیت و آرامش تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان تعجیل در فرج آن حضرت و عزت و سربلندی همیشگی ایران اسلامی را مسألت دارم.


علیرضا قامتی
معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : ۳۵

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان