.     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۲۰

عضو مچمع تشخیص مصلحت :

شهادت می دهم رزم حسینی فردی با ویژگی های اخلاقی آیت الله هاشمی رفسنجانی است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت : شهادت می دهم؛ علیرضا رزم حسینی استاندار جدید خراسان رضوی فردی با ویژگی های اخلاقی آیت الله هاشمی رفسنجانی است .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ حجت الاسلام مجید انصاری امشب در مراسم بزرگداشت دومین سالگرد آیت الله هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی عاشق وحدت کشور بود و هر جمله ای که بوی تفرقه می داد را صدای شیطان می دانست و دستی که به وحدت دراز می شد یدالله می خواند.
 وی با اشاره به شرایط امروز کشور گفت : امروز درگیر یک جنگ اقتصادی تمام عیار و بی سابقه هستیم که به مراتب بدتر از دوران جنگ است و شرایط کشور به مراتب سخت تر از آن  دوران می باشد اما با انسجام و اتحاد می توانیم این شرایط را پشت سر بگذاریم .
 وی ادامه داد : در آستانه چهلمین سالگرد  انقلاب باید دست ها را به سال 42 دراز کنیم و با امام(ره) و آیت الله هاشمی بیعت کنیم و نباید اجازه دهیم مشکلات ما را نسبت به انقلاب و نظام مایوس کند که یاس و ناامیدی از جنود شیطان است .انصاری بااشاره به معرفی استاندار جدید خراسان طی شب گذشته گفت : ضمن تشکر از تلاش های علی رضا رشیدیان استاندار سابق ، از حسن انتخاب علیرضا رزم حسینی استاندار جدید توسط دولت قدردانی می کنم .
 وی تصریح کرد : شهادت می دهم او فردی با ویژگی های اخلاقی آیت الله هاشمی است چنانکه حاکم شدن اعتدال در دوران مدیریت او در کرمان موجب ارتباط خوب همه جریانات اصلاح طلب و اصولگرا شد و تعامل و همکاری در حد بالایی محقق شد و همه برای توسعه استان به میدان آمدند.
وی با تاکید بر اینکه رزم حسینی همانند آیت الله هاشمی مرد سازندگی است تا چهره ای سیاسی، عنوان کرد : او در کرمان نقاط محروم بزرگی را با همین هماهنگی و تعامل که در سطح این خطه شکل دارد ،آباد کرد و کارهای بزرگی را به سرانجام رساند و در حوزه آب هم اقدامات مهمی را صورت داد.
انصاری تصریح کرد : امروز  مشکلات خراسان رضوی خیلی شدیدتر و بزرگتر از کرمان است و امیدواریم با همراهی و همکاری همه مردم بویژه فعالان سیاسی بویژه اصلاح طلبان که هیچ گاه دنبال سهم خواهی نبودند ، مشکلات مرتفع و شرایط مردم استان ارتقا یابد.
وی گفت : شرط عقل و تدبیر آیت الله هاشمی آن بود که از همه نیروها و ظرفیت ها در پیشبرد اهداف استفاده می کند و به طور قطع این تدبیر در علیرضا رزم حسینی وجود دارد و با جلب همه نیروهای دلسوز انقلاب و دارای توانایی و تخصص؛  کارنامه درخشانی را در استان به یادگار بگذارد.
 انصاری افزود : این سرزمین پایتخت معنوی ایران اسلامی است و امیدواریم ت در این دوره گام های بزرگی در رفع محرومیت و مشکلات این سرزمین، ایجاد و وحدت و همدلی بین همه  گروه های سیاسی ،  مذهبی و قومیتی برداشته شود و این آغاز ، گامی در مسیر اندیشه و سیاست آیت الله هاشمی رفسنجانی باشد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۰۲۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان