.     .     .
۱۳۹۸/۰۲/۰۲

ظرف دو ماه آینده؛

کلنگ پروژه ۲ هزار واحدی مسکن حاشیه شهر زده می شود

استاندار خراسان رضوی از توافق استانداری، شهرداری مشهد و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای کلنگ زنی یک پروژه ۲ هزار واحدی مسکن در حاشیه شهر مشهد خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی علیرضا رزم حسینی در مراسم افتتاح پروژه 2 هزار واحدی مسکن ارزان قیمت شهرک رسالت مشهد که با حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره)؛ شهردار مشهد و جمعی از مردم منطقه برگزار شد، گفت: به منظور ساماندهی حاشیه شهر مشهد با رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) توافق کردیم که نقاط دیگری در حاشیه شناسایی شوند تا با سرمایه گذاری مشترک استانداری، شهرداری مشهد وستاد اجرایی فرمان امام(ره) پروژه دیگری را به انجام برسانیم.

او در همین راستا خبر داد: امیدواریم ظرف دو ماه آینده بتوانیم کلنگ ساخت 2 هزار واحد مسکونی را در نقاطی که آقای مخبر شناسایی می کنند  به زمین بزنیم.
محمد مخبر در حاشیه این مراسم گفت: تقریبا 3100 طرح در این سفر که به دعوت استاندار محترم بوده است به افتتاح می رسد که مجموعه اعتبارات آن  ها بالغ بر 500میلیارد تومان است.
وی افزود: با استاندار توافق کردم که بیاییم یک نقطه را در حاشیه شهر مشهد انتخاب کنیم و طرحی را که  مجموعه ای از ساختمان، خانه و مراکز اشتغال است را در آنجا به عنوان یک پایلودی برای ساماندهی حاشیه شهر مشهد شروع به ساخت کنیم.
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ادامه داد: در کل کشور قریب به 45 هزار طرح با 42 هزار میلیارد تومان را سرمایه گذاری و قریب به 400 هزار شغل را در چند سال اخیر ساماندهی کردیم که با مردم و برای مردم بودن نکته عمده این فعالیت ها به شمار می رود.
مخبر گفت: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) یک نهضت اشتغال برای مردم و با مردم شروع کرده و در همین راستا سال گذشته نزدیک 81 هزار شغل را که 40 هزار مورد آن مستقیم بوده را سامان دادیم و برنامه ما برای سال آینده این است که 50 هزار شغل را در کل کشور با اولویت استان های سیل زده سامان دهی کنیم.
گفتنی است امروز علاوه بر افتتاح پروژه 2 هزار واحدی مسکن ارزان قیمت شهرک رسالت مشهد، 29 پروژه عمرانی برکت در حوزه های آموزشی، فرهنگی، آبرسانی و امدادی در استان خراسان رضوی افتتاح شد.

 

منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۶۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان