.     .     .
۱۳۹۸/۰۶/۱۷

جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران نیشابور با حضور نماینده عالی دولت در شهرستان و اعضای این شورا روز سه شنبه ۱۲ شهریور در محل فرمانداری ویزه نیشابور برگزار شد.

جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران  نیشابور با حضور نماینده عالی دولت در شهرستان و اعضای این شورا روز سه شنبه 12 شهریور در محل فرمانداری ویزه نیشابور برگزار شد.
در این جلسه سعید شیبانی  معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور اظهار کرد: نیشابور در حوزه  اشتغال از ظرفیتهای بی نظیری برخوردار است و در این زمینه انعقاد یک تفاهمنامه با اداره فنی و حرفه ای برای حمایت از فرزندان شهدا و ایثارگران ضروری است.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان نیشابور،سعید شیبانی در ادامه از برنامه ها و تسهیلات پیش بینی شده در راستای تامین مسکن خانواده های شهدا و ایثارگران این شهرستان  خبر داد و گفت: در گام اول ۳۰۰ نفر از خانواده های شهدا و ایثارگر نیشابور که فاقد مسکن هستند برای استفاده ازاین تسهیلات شناسائی می شوند تا برنامه ریزی های بعدی صورت گیرد و گلزار شهدای تک مزاری نیز باید به سرعت با منابع دهیاری ها ساماندهی شود.
در این جلسه مشاور استاندار خراسان رضوی در امورایثارگران با اشاره به آغاز اجرای طرح معین ویژه اشتغال جامعه ایثارگری برای نخستین بار از نیشابور بخش سرولایت، عنوان کرد:با توجه به نگاه ویژه استاندار محترم به جامعه ایثارگری و تاکید بر ارائه خدمات به جامعه بزرگ ایثارگری، دستور دادند معینی ویژه ی ایثارگران تعیین شود و طرح معین ویژه اشتغال جامعه ایثارگری برای نخستین بار از نیشابور بخش سرولایت آغاز شده و فرزندان ایثارگری که عمدتا ساکن روستا هستند و مدارک زیر دیپلم دارند آموزش ببینند و توانمند شوند تا  به سمت پرورش مرغ بومی- محلی گوشتی و تخم گذار بروند و خود کفا شوند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : ۲۱


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان