.     .     .
۱۳۹۸/۰۷/۱۳

کلنگ زنی احداث یازدهمین کتابخانه عمومی نیشابور با حضور معاون استاندار و فرماندار نیشابور

مراسم کلنگ زنی کتابخانه عمومی مرحومه فهیمه زینلی با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی، نمایندگان مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی و شماری از مدیران شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان نیشابور،در  این مراسم که روز جمعه مورخ 12 مهرماه 98 برگزار شد، کلنگ احداث یازدهمین کتابخانه عمومی نیشابور با نام مرحومه فهیمه زینلی بر زمین زده شد. معاون استاندار و فرماندار نیشابور از همه کسانی که دراین اتفاق فرهنگی سهیم هستند قدردانی کرد و گفت: از خانواده مرحومه زینلی سپاسگزاریم که این افتخار را فراهم کردند و برای آن مرحومه علو درجات را خواهانیم و بی شک دعای خیر کسانی که از این اتفاق بهره میبرند و با کتاب انس میگیرند سالیان سال به همراه این خانواده خواهد بود.
گفتنی است این کتابخانه  با اهدای زمین از سوی شهرداری نیشابور و تقبل هزینه ساخت بنا توسط خانواده مرحومه فهیمه زینلی در زمینی به مساحت 150متر مربع و زیربنای 120 متر مربع و با پیش بینی هزینه 2میلیارد و 400میلیون ریال در محل پارک رضوان شهرستان نیشابور احداث خواهد شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : ۲۶


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان