.     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۲۱

دعوت سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان نیشابور از آحاد مردم جهت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

علیرضا قامتی سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری نیشابور با صدور پیامی از مردم شریف نیشابور جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.
 متن پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
«والفجر والیال عشر»
براستی که فجر، نویدبخش پگاه روشن پیروزی است و در افق پیکار ومبارزه امت ما با ظلم و ستم می درخشد.
 یوم الله 22 بهمن سرآغاز انقلابی است که پیام توحید، آزادگی واستقلال رابرای همه ملت‌های مظلوم و ستمدیده به ارمغان آورد. در این روز، ملت ایران با وحدت واطاعت از حضرت امام خمینی (ره) ، زنجیره های اسارت طاغوت را فرو ریختند وپرچم اسلام را در سرزمین خویش به اهتزاز درآوردند.
22 بهمن خاستگاه پیوند مردم  با اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است که امسال مقارن گشته با چهلمین روز شهادت سردار دل ها "شهید حاج قاسم سلیمانی" که حضور حداکثری شماهمشهریان با بصیرت نشانگر پیوند ناگسستنی با آرمان های انقلاب و شهدا خواهد بود.
لذا اینجانب به نمایندگی از دولت تدبیر و امید ضمن تبریک فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن از مردم شریف، ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان نیشابور دعوت می نمایم تا با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان های امام راحل ، رهبر معظم انقلاب و شهدای انقلاب و مدافعان حرم تجدید میثاق نموده و هم صدا با سراسر کشور این اتحاد ملی را به نمایش گذارند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : ۱۶


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان