.     .     .
۱۳۹۸/۱۲/۲۶

فرماندار نیشابور: چهارشنبه سوری را در خانه بمانیم تا از خیز شیوع وسیع کرونا جلوگیری کنیم!

فرماندار نیشابور: چهارشنبه سوری را در خانه بمانیم تا از خیز شیوع وسیع کرونا جلوگیری کنیم!

🔷معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نیشابور با انتشار پیامی در آستانه فرا رسیدن چهارشنبه سوری از مردم خواست امسال در خانه بمانند چون امکان گسترش زنجیره ویروس کرونا و خیز شیوع بی سابقه آن طبق ارزیابی وزارت بهداشت افزایش یافته است. متن این پیام به این شرح است:

به نام آفریننده نور و شادی و برکت

آخرین روزهای اسفند را در حالی به پیشواز بهار پشت سر می گذاریم که اندوه جان باختن جمعی از هم وطنانمان در پی انتشار گسترده بیماری کرونا قلب های همه ما را آزرده کرده است. همچنین در شرایطی به استقبال چهارشنبه آخر سال می رویم که شاهد بستری صدها نفر از همشهریان خود طی هفته های گذشته در بیمارستان ۲۲ بهمن به خاطر عفونت دستگاه تنفسی بوده و هستیم.

این روزها دیگر برای جان برکفان شجاع و سخت کوشی که در کوران جولان کرونا در سنگرهای سپید و مقدس سلامت به مرزبانی جان همشهریان خویش مشغول اند رنگ کار و تلاش و استقامت دارد. ما همچنین به طور جدی در اندیشه احتمال رشد بیماران تنفسی و محدودیت ناگزیر در عرضه خدمات درمانی نیز هستیم.

ضمن آرزوی پوشیدن دوباره لباس عافیت بر تن همه بیماران در آخرین روزهای سال از همه شهروندان عزیز به ویژه جوانان و نوجوانان رشید و آتیه ساز این دیار استدعا می کنم هم به حرمت سنگرداران جبهه سلامت که درگیر مبارزه با اهریمن کرونا هستند و لازم است برای موفقیت قطعی، تمرکزشان روی این بیماری بیشتر تقویت شود و هم به پاس داشت تندرستی خود و خانواده و دوستانشان پویش ملی "در خانه می مانیم" را ادامه داده و از جمع شدن و آتش افروختن در معابر و گردشگاه ها اجتناب کنیم. ساعتی شادی ما کنار هم می تواند به قیمت تقویت زنجیره آلودگی و روزها دست و پنجه نرم کردن عزیزانمان با عفریت شوم بیماری تمام شود. همچنین از خرید و فروش محصولات غیر استاندارد آتش بازی که ممکن است ناقل آلودگی از کشورهای دیگر نیز باشد پرهیز کنیم تا زنجیره این ویروس را در هم شکسته و روز مهار آن را به جشنی عمومی بدل کنیم. با هم در خانه ها می مانیم و چهارشنبه سوری را با خاطره ای شیرین در جمع خانواده خویش به پایان می رسانیم تا زمستان برود و مژده نور و شادی و برکت بهاری پاکیزه را برای همه مردم ارمغان بیاورد.

علیرضا قامتی
معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : ۲۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی


بازدید امروز ۱۳۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۱ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۴۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۰۴۳۳۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۱ نفر
آماربازدیدکنندگان