.     .     .
۱۳۹۹/۰۸/۲۴

پیام معاون استاندارو فرماندار نیشابور به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

در تمامی حیات اجتماعی و در همه اعصار و تمدن ها، کتاب با مشعلی از خرد، حکمت، تعالی، اندیشه، دانش و بینش، راهنمای همیشه انسان در پرورش استعدادهای خداداد، غنای فکری، تنویر وآرامش روح و هویت بخشی در مسیر رشد و تکامل بوده است.
همراهی پیوسته با کتاب و استفاده از فیض سخنان و گفتارهای حکیمانه اندیشه ورزان، نخبگان و خردمندان، زمینه ساز ارتقای فرهنگ و رشد و پیشرفت هر جامعه است.
مطالعه روشمند، مداوم و آگاهانه، سکوی پرتابی بسوی بلندای کمال و ارزش های جاودانه و گستردگی قلمرو فکری، عقلی و علمی گشته و دریچه ای بسوی معرفت، بینش و تدبر را به روی انسان می گشاید.
اینجانب هفته کتاب و کتابخوانی را به اهل قلم، نویسندگان، مترجمان، دوست داران کتاب و تلاشگران عرصه اندیشه، فرهنگ و چاپ و نشر کتاب تبریک و تهنیت عرض نموده و از اهتمام شایسته و تلاش های ارزنده اهل فکر، معرفت و قلم در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تقدیر و تشکر می نمایم و امید است با همت مضاعف و برنامه ریزی های امید آفرین و نشاط بخش همه مسئولان،علاقه مندان و اندیشمندان گام های  موثر و ماندگاری  در راستای ترویج و نهادینه شدن فرهنگ کتاب و  کتابخوانی برداشته شود.
 
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : ۱۴


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی


بازدید امروز ۳۱۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۱۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۲۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۸۶۰۷۶ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۸ نفر
آماربازدیدکنندگان