معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور
علیرضا قامتی
معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۸/۲۴

پیام معاون استاندارو فرماندار نیشابور به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

در تمامی حیات اجتماعی و در همه اعصار و تمدن ها، کتاب با مشعلی از خرد، حکمت، تعالی، اندیشه، دانش و بینش، راهنمای همیشه انسان در پرورش استعدادهای خداداد، غنای فکری، تنویر وآرامش روح و هویت بخشی در مسیر رشد و تکامل بوده است.
همراهی پیوسته با کتاب و استفاده از فیض سخنان و گفتارهای حکیمانه اندیشه ورزان، نخبگان و خردمندان، زمینه ساز ارتقای فرهنگ و رشد و پیشرفت هر جامعه است.
مطالعه روشمند، مداوم و آگاهانه، سکوی پرتابی بسوی بلندای کمال و ارزش های جاودانه و گستردگی قلمرو فکری، عقلی و علمی گشته و دریچه ای بسوی معرفت، بینش و تدبر را به روی انسان می گشاید.
اینجانب هفته کتاب و کتابخوانی را به اهل قلم، نویسندگان، مترجمان، دوست داران کتاب و تلاشگران عرصه اندیشه، فرهنگ و چاپ و نشر کتاب تبریک و تهنیت عرض نموده و از اهتمام شایسته و تلاش های ارزنده اهل فکر، معرفت و قلم در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تقدیر و تشکر می نمایم و امید است با همت مضاعف و برنامه ریزی های امید آفرین و نشاط بخش همه مسئولان،علاقه مندان و اندیشمندان گام های  موثر و ماندگاری  در راستای ترویج و نهادینه شدن فرهنگ کتاب و  کتابخوانی برداشته شود.
 
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
تعداد بازدیدها : ۴۰


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان