معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور
علیرضا قامتی
معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۸/۳۰

استاندار خراسان رضوی با آیت‌الله مصطفی اشرفی شاهرودی دیدار کرد

استاندار خراسان رضوی با  آیت‌الله مصطفی اشرفی شاهرودی از علمای بزرگ خراسان و استاد سطح خارج حوزه علمیه مشهد دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در دیدار با آیت‌الله مصطفی اشرفی شاهرودی ضمن اشاره به اقدامات خوب انجام شده در مدیریت قبلی، بیان کرد: اولویت فعلی ما انجام اقدامات با بازدهی کوتاه مدت و وضعیت حال مردم استان است.
وی با تاکید بر اینکه دغدغه مدیریت استان باید رسیدگی به وضعیت معیشتی مردم، روستاها و رفع محرومیت باشد، گفت: اقتصاد استان از جایی که مبتنی بر اقتصاد زیارت است به دلیل کرونا آسیب دیده که امیدواریم با برنامه‌های مد نظر شرایط تغییر کند.
استاندار خراسان رضوی ظرفیت‌های استان را در ابعاد مختلف بالا توصیف کرد و افزود: در حال حاضر مدیران باید روحیه جهادی داشته و همه دستگاه‌ها پاسخگوی مردم باشند.
معتمدیان خاطرنشان کرد: معادل جمعیت دو استان در ‌حاشیه شهر مشهد مردم زندگی می‌کنند که اگر به نیازهای مختلف این مناطق رسیدگی نشود آسیب‌هایی را در بر خواهد داشت.
در ادامه این دیدار آیت‌الله مصطفی اشرفی‌ شاهرودی از علمای بزرگ خراسان بر تسریع و تسهیل در جهت رفع امورات مردم تاکید کرد و گفت: بروکراسی اداری دیگر برای مردم خسته کننده شده است.
وی ضمن آرزوی موفقیت برای استاندار در پیشبرد اهداف توسعه استان اضافه کرد: مدیران به نحوی باید با مردم برخورد کنند تا مردم دلگرم شوند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۹۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان