معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور
علیرضا قامتی
معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۶/۱۶

فرماندار نیشابور مطرح کرد؛ ضرورت ارتقای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور به معاونت اداره کلصبح امروز یوسف امینی سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با علیرضا قامتی معاون استاندار وفرماندار ویژه  شهرستان نیشابور دیدار کرد.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در این دیدار جهت ایجاد ساختارهای لازم برای برگزاری روزهای ملی نیشابور اعلام آمادگی کرد.

یوسف امینی با اشاره به اهمیت و جایگاه رفیع نیشابور در بحث کتاب و کتابخوانی و وجود دو روز ملی عطار و خیام برای برگزاری باشکوهتر و ایجاد ساختارهای اداری لازم اعلام آمادگی کرد.

وی همچنین  با توجه به کسب رتبه های برگزیده کشوری و تقدیر شونده در جام باشگاه های کودک و نوجوان  نیشابور و هفتمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب، این شهر را  شهر برتر کتاب‌خوانی با وجود شرایط کرونا خواند و بر استفاده از ظرفیت های موجود تاکید کرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور نیز در این دیدار با اشاره به ظرفیت های ویژه علمی، فرهنگی، مذهبی و هنری شهرستان، خواستار ارتقای اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور به معاونت اداره کل شد.

علیرضا قامتی اظهار کرد: نیشابور گذشته، تاریخ و تمدنی غنی دارد و بعنوان یک ارزش و نگین در بین ایرانیان از نیشابور یاد می‌شود .

وی با اشاره به ظرفیت عظیم نیروهای انسانی و کسب رتبه های مختلف در رشته های متعدد در این شهرستان عنوان کرد:  باید ساختار اداری قوی  وجود داشته باشد تا بتوان از این ظرفیت‌ها به نحو احسن استفاده کرد.

وی همچنین بر استفاده از ظرفیت خیرین و نیک اندیشان در زمینه فرهنگ و در صورت داشتن پروژه اقناعی تاکید کرد.

گفتنی است شهرستان نیشابور در سال ۹۹ موفق به کسب مقام برگزیده و دو مقام تقدیر شونده در جام باشگاه های کودک و نوجوان سطح کشور  و سه رتبه برگزیده و تقدیر شونده در هفتمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب بین ۲۰۵۰ روستای شرکت کننده شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
۲۹


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان