معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور
علیرضا قامتی
معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۷/۲۰

فرماندار نیشابور خبر داد: کاهش جرائم در ۶ ماهه ابتدای سال در شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته

▫️معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور از کاهش جرائم در نیشابور خبر داد.

علیرضا قامتی در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور، با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: در ۶ ماهه ابتدای امسال نسبت به میانگین افزایش جرایم  در استان و کشور، به میزان قابل توجهی، شاهد افزایش حداقلی وقوع جرائم در شهرستان هستیم.

▫️ وی در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان که با همراهی اعضای شورای تامین صورت گرفت، با عنوان اینکه در حوزه انتظامی موفق بودید و اقدامات الحق و الانصاف قابل تقدیر است، افزود:  به لطف اقدامات شما،  امروز شهروندان آرامش نسبی را در سطح جامعه شاهد هستند .

▫️رئیس شورای تامین شهرستان با اشاره به هماهنگی و انسجام در مجموعه مدیریتی شهرستان و کشور اظهار کرد:با توجه به شرایط امنیتی در مرزها، با تلاش  مرزبانان و دیگر نیروهای مسلح همچون سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکنون دشمنان هیچ اقدامی را نتوانستند انجام دهند و در اوج ذلت مجبور به عقب نشینی در طرحهای ذهنی خود گردیده اند.

▫️قامتی در پایان از همکاری و درایت نیروی انتظامی در پیشگیری از تنش های اجتماعی در مدیریت بحران کرونا تقدیر کرد.

▫️دادستان عمومی و انقلاب نیشابور در ادامه عنوان کرد:  وظایف متعدد و مهم و حیاتی به عهده ناجا گذاشته شده و کمتر مجموعه ای این‌حجم عظیم از مسئولیت‌ها به عهده اش گذاشته شده و نزدیک‌به ده ها وظیفه در حوزه های مختلف به عهده ضابطین است.

▫️ سید محمد حسینی افزود: تکثر مسئولیت‌ها طبعا تبعاتی را بدنبال خواهد داشت . به همین دلیل بایستی تشکر مضاعفی داشت که با همه محدودیت ها، در ایفای وظایف در حد خوبی ظاهر شدند.

▫️فرمانده تیپ ۲۱ امام رضا(ع) گفت: نیروی انتظامی مقتدر، ولایتمدار  وحافظ ولایت و آبروی نظام است.

▫️ سردار سلیمانی در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان ضمن قدردانی از تلاش های تمامی عوامل نیروی انتظامی و مدیریت صادقانه، با اقتدار و با اخلاص فرماندهی انتظامی شهرستان، از ایجاد مجموعه آموزشی سربازان وظیفه در نیشابور تقدیر و عنوان کرد: لازم است بخش نیرو همیشه مورد تفقد قرار گیرد.

▫️در ادامه رئیس اداره اطلاعات از تلاش‌های بی شائبه نیروی انتظامی  قدردانی نمود و گفت : نیروی انتظامی همیشه در خط مقدم امنیت داخلی عمل می نماید.

▫️ در ادامه این دیدار، دکتر عظیمی نژاد رئیس دانشکده علوم‌پزشکی امنیت و سلامت را بر طبق روایات اسلامی دو اصل مهم در جامعه بر شمرد و از همکاری همه‌جانبه نیروی انتظامی در دوران کرونا، قدردانی کرد.

▫️فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور نیز  ضمن تشکر از حضور و حمایت رئیس و اعضای شورای تامین شهرستان اظهار کرد: امنیت‌محقق نخواهد شد مگر اینکه همه دستگاه های دولتی، اطلاعاتی، قضایی ، نمایندگان و مردم در کنار‌هم قرار گیرند.

▫️سرهنگ حسینعلی زاده افزود: نیروی انتظامی پیش قراول تامین امنیت است و با حمایت شما بزرگواران جزو بهترین شهرستان های استان در عملکرد هستیم.


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان