سرپرست معاونت استاندار ی و فرمانداری ویژه شهرستان نیشابور
ابوطالب جوان
سرپرست معاونت استاندار ی و فرمانداری ویژه شهرستان نیشابور

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۹/۳۰

تاکید فرماندار نیشابور بر پایبندی به سند توسعه در تصمیم گیری ها


نخستین جلسه قرارگاه اجرایی نهضت مسکن، ظهر دوشنبه با حضور فرج ا... شوشتری مدیر کل ستاد فرامین امام (ره) خراسان رضوی، علیرضا قامتی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان و روسای دستگاه های اجرایی شهرستان در سالن شهید عابد فرمانداری برگزار شد.
معاون استاندار و فرماندار نیشابور دراین جلسه با تاکید بر پایبندی به سند توسعه در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها اظهار کرد: الگوی سکونتگاهی را باید تغییر دهیم و از اراضی موجود جهت ساخت و ساز در بحث مسکن جایگزین کنیم.
علیرضا قامتی خاطرنشان کرد: نهالستان نیشابور بزرگترین نهالستان شمال شرق کشور و تنها ریه تنفسی شهر است و با نهالستان اصفهان برابری می کند و این محدوده را باید در قالب نهالستان به رخ بکشیم و در این منطقه برای ساخت و سازمانور ندهیم. 

نماینده مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه گفت: طرح تفصیلی شهر نیشابور ۱۴ سال قبل تصویب شده و از بازه ۱۰ ساله آن نیز عبور کردیم و به دلیل رشد شتابان شهر، زمین خالی برای طرح های اینچنینی نداریم.
احسان ارکانی با تاکید بر شناسایی زمین های مربوط به نهاد های عمومی و شبکه خدمات رسانی اظهار کرد: تنها برای امروز تصمیم گیری نکنیم و حداقل نیاز ۲۰ سال آتی شهر را پیش بینی کنیم.


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
۱۰۹


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان