سرپرست معاونت استاندار ی و فرمانداری ویژه شهرستان نیشابور
ابوطالب جوان
سرپرست معاونت استاندار ی و فرمانداری ویژه شهرستان نیشابور

    .     .     .
۱۴۰۰/۱۰/۰۹

پیام تقدیر معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور از حضور باشکوه مردم نیشابور در مراسم راهپیمایی گرامیداشت حماسه۹ دی

مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد."

  مقام معظم رهبری(مدظله العالی)


حماسه درخشان نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 و در دفاع از حریم ولایت، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و شکوهی ماندگار و افتخاری به یادگار برای تمامی ادوار شد تا تمام بدخواهان و معاندین  نظام جمهوری اسلامی بدانند مردم شریف ایران اسلامی درس دشمن شناسی را در مکتب حسین بن علی(ع) آموخته اند . حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و این روز عزیز، روز بصیرت الهی بود در دلهای امت.
نهم دی ماه روز معرفت به حقیقت و روسیاهی نفاق جویان و فتنه گران و روز نگاه بصیرت محور مردم عزتمند ایران به اتفاقات جامعه اسلامی و اعلام حمایت و تجدید میثاق با ولایت فقیه  و تحکیم الفت بینش مند با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است.
ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام نظام  جمهوری اسلامی بویژه سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین قدردانی  از حضور شکوهمند  تمامی آحاد و اقشار مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه  شهرستان  نیشابور در مراسم  گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی، توفیق روزافزون و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تا رسیدن به آرمان های والای بنیانگذار کبیر انقلاب (ره)، تحت رهبری  حکیمانه مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، از درگاه بصیر المعز مسئلت دارم.


علیرضا قامتی
 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نیشابور


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
۸۴


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان