سرپرست معاونت استاندار ی و فرمانداری ویژه شهرستان نیشابور
ابوطالب جوان
سرپرست معاونت استاندار ی و فرمانداری ویژه شهرستان نیشابور

    .     .     .
۱۴۰۰/۱۰/۰۸

نشست دهیاران و شوراهای اسلامی دهستان سرولایت از توابع بخش سرولایت با معاون استاندار و فرماندار


در ادامه برنامه دهگردشی معاون استاندار و فرماندار نیشابور، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی دهستان سرولایت در نشستی به بیان مشکلات و مسائل مربوط به این دهستان پرداختند.
 
معاون استاندار و فرماندار نیشابور ضمن تبیین اهمیت نهم دی ماه بعنوان نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران و بصیرت مردم در قبال فتنه گری ها و تجدید میثاق امت با ولایت و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت:حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردم است که بار دیگر، دسیسه فتنه گران را خنثی کردند.

علیرضا قامتی با تاکید بر حرکت در مسیر سند توسعه شهرستان اظهار‌کرد: تلاش ها و اقدامات بایستی در چارچوب ساختارها صورت گیرد و فعالیت‌ها ساختارمند باشد. برای توسعه، باید سند توسعه داشت و بر اساس برنامه حرکت کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به تهیه برش بخشی از سند توسعه شهرستان افزود:بخش سرولایت دیرینه و پیشینه دارد اما باید با اتحاد و همدلی پیش رفت، لذا سند توسعه بخش سرولایت باید تدوین شود و با همراهی بخشدار،
برش بخشی را از سند توسعه شهرستان جدا کنید.

قامتی با اشاره به دو فرمایش بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) که موفقیت نظام در گرو وحدت است و سخن گران بهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که موفقیت در گرو وحدت است اما باید این وحدت تا حدی دنبال شود تا بازدارندگی ایجاد کند، افزود: تفرقه و نفاق مشکل ایجاد می‌کند. باید دقت کنیم تا اتحاد حفظ شود و بهره وری را افزایش داد، اشتغال ایجاد کرد ضریب امنیت را بالا برد و آسیب‌های اجتماعی را کاهش داد.

وی ادامه داد: ضریب افزایش جمعیت این منطقه اکنون در سطح مطلوبی قرار ندارد. در برخی شاخص ها این بخش پایین تر از میانگین لازم است اما اکنون ۴۰ درصد اعتبارات شهرستان در حوزه راهداری به این بخش اختصاص پیدا کرده تا تعادل بخشی ایجاد شود.

فرماندار نیشابور اظهار کرد: در سال گذشته بالغ بر ۱۲۰۰ میلیارد تومان در بخش خصوصی و دولتی پروژه افتتاح کردیم و امسال نیز در حوزه آب قراردادی بالغ ب  ۱۲۰۰ میلیارد تومان با فولاد منعقد شد و اگر نبودند دو نماینده و اتحاد و انسجام در مجموعه شهرستان میسر نمی شد.

قامتی با اشاره به نقش تعاملی مدیران و مسئولین شهرستان افزود: امروز شهرستان نیشابور در حوزه های مختلف در استان سربلند است .

وی با تشکر از مردم سختکوش و تلاشگر دهستان سرولایت  گفت:  مردم صداقت را دوست دارند و باید با مردم صادق صحبت کرد

در این نشست همچنین مدیران دستگاه های خدماتی شهرستان و بخش و نیروهای نظامی و انتظامی حضور داشتند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
۶۱


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان