سرپرست معاونت استاندار ی و فرمانداری ویژه شهرستان نیشابور
ابوطالب جوان
سرپرست معاونت استاندار ی و فرمانداری ویژه شهرستان نیشابور

    .     .     .
۱۴۰۰/۱۰/۰۹

امام جمعه نیشابور در راهپیمایی سالروز حماسه ۹ دی «روز بصیرت»/حجت‌الاسلام یعقوبی: امیدواریم با تلاش دولت سیزدهم اقتدار ارزش‌ها و توانایی‌ها به این کشور دوباره برگردد


به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان نیشابور، حجةالاسلام سیدقاسم یعقوبی در حاشیه مراسم راهپیمایی سالروز حماسه ۹ دی روز بصیرت اظهار کرد: در روز نه دی ملت ایران اجازه ندادند تاریخ صدر اسلام تکرار شده و جریان فدک در کوچه‌های مدینه دوباره در ایران صورت گیرد.
امام جمعه نیشابور افزود: اغتشاشگران میخواستند در ایران انقلاب‌های رنگین را تجربه کنند اما غافل بودند که ملت ایران فریب رنگها را نمیخورد. در این راستا ملت ما رنگ خدا، رنگ ولایت رنگ شهیدان و رنگ حسین را میشناسد.
وی با بازخوانی وقایع سال ۸۸ یادآور شد: در آن مقطع  اعتراضات ستادهای انتخاباتی بررسی شد و نتیجه انتخابات تایید شد.همچنین آرا دوباره بازرسی و صندوق‌های رای باز و آرا باز شمارش شد و نتیجه تغییر نکرد. لذا ملت فهمیدند تقلب در انتخابات بهانه بوده و اصل نظام مورد هدف اغتشاشگران و دشمن است.
حجت‌الاسلام یعقوبی با اشاره به اینکه ملت ایران از آغاز انقلاب اسلامی تاکنون فریاد قدس و آزادی قدس سر میدهد، خاطرنشان کرد: قدس ناموس دینی ملت ما است. لذا شعارهای ساختار شکنانه اغتشاشگران در آن ایام، ملت را بیدار کرد. بخصوص وقتی در روز عاشورا عده‌ای اراذل و اوباش تحت عنوان حامیان سران فتنه به تشکیلات امام حسین (ع) اهانت کردند و پرچم‌ها و حسینیه‌ها را آتش زدند و جسارت کردند.
امام جمعه شهرستان نیشابور تاکید کرد: خساراتی که فتنه ۸۸ بر انقلاب و ملت ما زد از نظر سیاسی اقتصادی و امنیتی بالاتر از ضربه ۸ سال دفاع مقدس است. با این رویکرد خسارات فتنه از جنگ تحمیلی بیشتر است.
وی با تاکید بر خط‌دهی فتنه گران به دشمنان افزود: آنها به دشمن چراغ سبز دادند که این نظام شکستنی است و با فشار و تحریم می‌شکند. همچنین به دشمن وعده دادند و دشمن فشار امنیتی اقتصادی را بیشتر کرد. در این راستا نه سران فتنه و نه آمریکا، ملت ایران را به درستی نشناخته بودند.
حجت‌الاسلام یعقوبی با اشاره به اینکه در هر شرایطی نگاهمان به ولایت است، اظهار کرد: بصیرت به این معناست است در این فتنه که غبار آلودگی ایجاد شد و تمام کشور در مه غلیظ و شدیدی فرو رفت، گرد و غبار شدیدی ذهن ها و فکرها را فرا گرفت و اینجا فکر و سیاست ناتوان بود چه کند؛ لذا بصیرت لازم بود و رهبری نقش خود را مانند هشت سال دفاع مقدس نشان داد.
امام جمعه نیشابور عنوان کرد: مردم در نه دی به میدان آمدند. در این راستا مردم هشت ماه نگاه کردند تا ببینند فتنه گران چه می گویند. با این حال ملت بعد از ماه‌ها صبر و تحمل، فتنه گران را شناختند و مردانه و متواضعانه و با روحیه انقلابی با میدان آمدند.
وی خواستار شد: امروز از مسئولین و از بزرگان کشور درخواست می‌کنیم سران فتنه گر را به محاکمه بکشانند چراکه بیشترین خسارت را به نظام زدند و بیشترین نامیدی را ایجاد کردند. همچنین بیشترین افراد را به انحراف کشاندند و دشمنان ما را امیدوار به فشار و تحریم کردند.
حجت‌الاسلام یعقوبی ابراز امیدواری کرد: امیدواریم با دولت جدید، اقتدار ارزش‌ها و توانایی‌ها به این کشور دوباره برگردد و جوانان، متفکران و مسئولین ما برای آبادی و عمران این کشور به میدان وارد شوند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
۷۶


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان