معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان نیشابور
ابوطالب جوان
معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان نیشابور

    .     .     .
۱۴۰۱/۰۲/۱۷

نشست معاون استاندار وفرماندار شهرستان نیشابور بهمراه سرکار خانم چنارانی نماینده مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان در مجلس شورای اسلامی با اعضای شورا و دهیاران دهستان بینالود و بررسی مسائل و مشکلات آنان

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان نیشابور،  ابوطالب جوان معاون استاندار وفرماندار شهرستان نیشابور با حضور در  دهستان بینالود بخش مرکزی به بررسی مشکلات مردم منطقه پرداخت.
هدف از این  بازدید که با حضور  ابوطالب جوان  معاون استاندارو فرماندار،هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور فیروزه و زبرخان در مجلس شورای اسلامی و  همراهی تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی صورت گرفت،  برنامه ریزی لازم جهت حل مشکلات دهستان بینالود بر مبنای شناخت بهتر از ظرفیت ها و کمبودها بود. 
معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور ابتدا با حضور در جمع مردم روستای سرچاه و سید آباد معدن  به بررسی مشکلات آنها پرداخت و دستورات لازم جهت رفع مشکلات را به مدیران ابلاغ نمود. در ادامه معاون استاندار و فرماندار نیشابور با حضور  بین اعضای شورا و دهیاران دهستان بینالود از نزدیک مسائل و مشکلات آنان را در خصوص پروژه های در دست اقدام از جمله طرح هادی روستاها،آب شرب ، مرکز بهداشت ، زیر سازی و آسفالت جاده روستای ،مخابرات و...مورد بحث و بررسی قرار داد. 
نماینده عالی دولت در شهرستان در جمع دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی این روستاها  تصریح نمود: بعد از انقلاب اسلامی در شهرستان نیشابور بالاخص در روستاها در حوزه‌های مختلف از جمله راه، آب، تلفن و... کارهای بسار بزرگی شده است.
ابوطالب جوان  در این بازدید   به لزوم خدمت رسانی مطلوب به مردم اشاره کرد و گفت: آنچه امروز اهمیت بیشتری دارد وخدمتی مضاعف است، این امر است که بتوانیم با گسیل کردن خدمات رفاهی، بر ماندگاری انان در روستاها بیافزاییم.
وی افزود: رفع مشکلات راه های ارتباطی، تامین آب شرب سالم و بهداشتی و ایجاد زمینه های مختلف شغلی به خصوص دامداری و دامپروری در منطقه باعث افزایش بحث مهاجرت از شهر به روستاها خواهدشد.

جوان یکی دیگر از چالش های زندگی امروز را کمبود آب و خشکسالی های چند  سال اخیر برشمرد و افزود:این مسئله موجب کمبود آب آشامیدنی و همچنین کمبود آب در بخش کشاورزی شده ، که انشالله  با برنامه ریزی های دقیق و کمک مردم بتوانیم این بحران را هم مدیریت کنیم. 
جوان در ادامه اظهارکرد: حضور در بین مردم و بررسی مشکلات آنان مهمترین وظیفه مسئولان است و امیدواریم اعتبارات در سال آینده به گونه ای باشد که بتوانیم مشکلات روستاها را به بهترین شکل ممکن رفع نماییم و از میزان دغدغه های آنان بکاهیم.
وی در پایان از زحمات همه کسانی که در آبادانی و ارائه خدمات در این شهرستان تلاش میکنند تقدیر و تشکر کرد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
۲۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان