معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور
علیرضا قامتی
معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۶/۲۵

بازدید معاون استاندار و فرماندار نیشابور از کمیته امداد امام خمینی(ره)


🔹معاون استاندار و فرماندار نیشابور در ادامه برنامه بازدیدهای هفتگی از ادارات شهرستان و بررسی فعالیت ها و نحوه خدمات رسانی به مردم، سه شنبه این هفته به همراه معاونین خود از کمیته امداد امام خمینی(ره) بازدید کرد.

🔹به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری نیشابور، مهندس قامتی ضمن دیدار با کارکنان و ارباب رجوع از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان، نحوه خدمات رسانی و همچنین میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در این نهاد قرار گرفت.

🔹فرماندار ویژه نیشابور همچنین در دیدار کارکنان کمیته امداد امام خمینی(ره) عنوان کرد: این دستگاه تفاوت هایی را با سایر ادارات دارد و کار در این مجموعه و حل مشکلات مددجویان کاری الهی و دلی است و اجر دنیوی و اخروی به دنبال دارد.

🔹 قامتی ضمن قدردانی از مجموعه فعالیت های صورت گرفته به ویژه در دوران شیوع کرونا گفت: قریب به ۱۵ درصد خانوار شهرستان تحت پوشش این نهاد است و مستقیما با شما در ارتباط هستند و اگر در هر بخش از کار که مرتبط با زندگی این عزیزان است کم توجهی شود تبعات و آسیب هایی را بدنبال خواهد داشت.

🔹وی افزود: خوشبختانه در چهار ماهه اول سال۹۹ کاهش آمار طلاق را داشته ایم و واحد پژوهشی این نهاد برای تداوم این روند و کاهش آسیب ها باید به آسیب شناسی بپردازد.

🔹قامتی همچنین اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی جای رفتارهای سیاسی نیست بلکه محل خدمت است و رویکرد توانمند سازی مددجویان می تواند موثر واقع شود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
بازدید : ۱۰۹


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان