معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور
علیرضا قامتی
معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۶/۲۳

بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور از اداره مخابرات و بررسی مسائل و مشکلات این مجموعه


معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور در ادامه بازدید های هفتگی خود از ادارات و سازمان های شهرستان با حضور در اداره مخابرات ضمن دیدار با کارکنان و عرض خداقوت، به بررسی مسائل و مشکلات این مجموعه پرداخت.

 علیرضا قامتی با اشاره به تغییر سبک زندگی ها با ورود بیماری کرونا عنوان کرد: در زمینه آموزش و مجازی شدن مدارس تلاش شده تا در دورترین نقاط شهرستان خدمات در اختیار همشهریان قرار گیرد.

وی با اشاره به مشکلات آنتن‌دهی و پوشش نامناسب اینترنت در برخی مناطق شهری و روستایی و دغدغه شهروندان در دستیابی به خدمات اینترنتی گفت: اجرای پروژه‌های مخابراتی گامی مهم در راستای توسعه پایدار و گسترش خدمات‌دهی به مشترکان و بهره‌مندی شهروندان از برقراری ارتباطات با کیفیت و مطلوب و همچنین  دسترسی دانش‌آموزان به اینترنت بود که با پیگیری‌ و برنامه‌ریزی مجموعه مدیریتی مخابرات انجام شد.

فرماندار نیشابور ادامه داد: متأسفانه سرقت از شبکه‌های هوایی مخابرات و تجهیزات آن همیشه مشکل‌ساز بوده و این سرقت‌ها باعث شده است که نیرو، تجهیزات و اعتباری که باید برای توسعه به‌کارگیری شود، جهت رفع این مشکلات استفاده شده و هزینه های سنگینی را تحمیل نماید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
بازدید : ۱۲


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان