معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور
علیرضا قامتی
معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۷/۲۱

فرماندار نیشابور: آشنایی با حقوق شهروندی باید در جامعه نهادینه شود

 
▫️معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور در آیین تقدیر از نمونه های ترافیکی که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در محل راهنمایی رانندگی برگزار شد، اظهار کرد: همکاران نیروی انتظامی سخت کوش، مهربان و مقتدر در ۱۳ یگان و بخش‌های مختلف در راه اعتلا و سازندگی جمهوری اسلامی ایران تلاش می کنند و باعث دلگرمی فرماندهی کل قوا هستند. 

▫️علیرضا قامتی با عنوان اینکه وحدت، همدلی و انسجام همیشه رمز موفقیت در بخش‌های مختلف است افزود: در سایه این اتحاد، همدلی و انسجام  موفقیت حاصل می شود.

▫️وی با بیان اینکه آشنایی با حقوق شهروندی باید در جامعه نهادینه شود از شهروندان خواست توجه ویژه به‌نظم در جامعه داشته باشند .

▫️فرماندار نیشابور ادامه داد: بخش عمده ای از مسائل و مشکلات با برقراری نظم در جامعه حل خواهد شد.

▫️قامتی افزود:  نقش نیروی انتظامی در فعالیت‌های قوای سه گانه و مجموعه های وابسته قابل انکار نیست.

▫️وی گفت: ۱۸ هزار پلاک گذاری و تردد بیش از حداقل ۱۰ میلیون زائر از مسیر و حضور در بحث آسیب‌های اجتماعی، ماموریت های دستگاه قضا و همه ماموریت‌ها و فعالیت‌های اجتماعی روزمره، با حضور نیروی انتظامی است.

▫️مقام عالی دولت در نیشابور با اشاره به شعار امسال هفته نیروی انتظامی با عنوان " پلیس هوشمند، امنیت پایدار" گفت: این هوشمندی در ذات نیروهای مسلح هست و همین هوشمندی است که دسایس دشمنان را ناکام گذاشته و امنیت پایدار را به ارمغان آورده است.

▫️رئیس شورای تامین شهرستان اعلام کرد: افزایش جرم در شهرستان نیشابور در حداقل خود نسبت به شاخص های کشوری و استانی نسبت به شش ماهه اول مشابه سال گذشته است که بخشی از آن مرهون زحمات مدیران هستیم  که با تلاش خود باعث ایجاد مرکزی برای نگهداری معتادین متجاهر(مرکز ماده ۱۶) در نیشابور  شده که در حال حاضر حدود ۲۵۰ نفر درآنجا نگه داری می‌شوند که این امر خود  باعث کاهش جرائم خرد در شهرستان شده است.

▫️قامتی در پایان عنوان کرد: همه مجموعه ها باید دست به دست هم دهیم تا فضای توام‌ با نشاط را فراهم کنیم که خوشبختانه در این مسیر، امام جمعه محترم ،دستگاه قضا، بسیج‌‌ِ سپاه و  تیپ ۲۱ امام رضا(ع)، نیروی انتظامی، دستگاه امنیتی و اطلاعاتی،نمایندگان محترم و  دیگر مجموعه های مدیریتی شهرستان در کنار‌هم ایستاده اند.

🟢 فرمانده انتظامی شهرستان نیز در مراسم تقدیر از نمونه های ترافیکی گفت: بیشترین علت تصادفات رانندگی، خطای انسانی است که نیاز به فرهنگ سازی دارد.

▫️سرهنگ حسینعلی زاده افزود: روزانه بطور متوسط ۴۸۸نفر به ستاد اداری پلیس راهنمایی و رانندگی جهت دریافت خدمات مراجعه می‌کنند.

▫️وی ادامه داد:  آموزش باید جزو برنامه هایی باشد که متولیان فرهنگ شهروندی بصورت جدی باید در دستور کار قرار دهند تا شاهد کاهش تصادفات باشیم.

🔘در پایان این مراسم ۲۶ نفر نمونه ترافیکی و راننده برتر شهرستان معرفی و تقدیر شدند .

▫️همچنین در این مراسم، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان از تلاش های شبانه روزی و بی شائبه سرهنگ جواد حقدادی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی و همکاران ایشان تقدیر کرد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری نیشابور
بازدید : ۵۱


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی

آماربازدیدکنندگان